GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Spider - film krótkometrażowy

06.03.2008
10:57
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

Spider - film krótkometrażowy

- oglądnijcie bo naprawdę warto :) Komentarze i oceny pozostawiam dla was :)

06.03.2008
14:35
smile
[2]

Fett [ Avatar ]

łup!

06.03.2008
14:43
[3]

Witaszek [ Legionista ]

opisze ktos strzeszczenie bo mi sie nie chce tego oglondac.

06.03.2008
14:45
smile
[4]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Po prostu zajebiste :D Trochę przymulające na początku, ale finał jest zabójczy :D

06.03.2008
14:47
smile
[5]

axel1 [ The Nameless One ]

trochę nie sprytny ten gość, już ją odobruchał, ale musiał jednak joke'a zrobić

06.03.2008
14:48
smile
[6]

PatriciusG [ pink floyd ]

ło

06.03.2008
14:55
[7]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

Moment, w ktorym laske potracil samochod nieco przygnebiajacy, ale ogolnie fajne i pouczajace :)

06.03.2008
14:59
[8]

wishram [ lets dance ]

Witaszek - - > czy ja dobrze rozumiem mamy ci streścić film i co ci to da? myśl czasami

spoiler start

film nawet, choć nie kapuje po co tego pająka tam wkładał, dżołka chciał zrobić, przecież
wiadomo było, że coś złego może się przytrafić jak zacznie panikować prowadząc samochód, po za tym chciał ją udobruchać tak? przecież było jasne, że za taki żart obrazi się na amen
fabuła lekko naciągana, ale film(ik) ogólnie ok, obejrzę za chwile ich inne filmy

spoiler stop

06.03.2008
15:07
smile
[9]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

wishram - nie zrozumiałeś treści.

Całkiem nieźle, jednak mogliby postarać się o lepsze oświetlenie, noż kurwica w tym samochodzie bierze ; )

06.03.2008
15:09
[10]

axel1 [ The Nameless One ]

Qquel - wytłumacz nam ją w takim razie :)

06.03.2008
15:11
[11]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

imo moment ze strzykawką pieprzy wszystko. Do tego momentu ogladałem z fascynacją i takim uczuciem naprawdę smutku. A potem pstryk i tego nie ma.

06.03.2008
15:27
[12]

Mortan [ ]

dobre, choc drugi szokujacy eekt juz przegiety i stracil na realizmie:/

generlanie pomijac fajnosc filmu, nie robi sie takich debilizmow w samochodzie :/

06.03.2008
15:41
[13]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Mały pająk, a tyle zamętu potrafi wprowadzić xD W dodatku zabawka...

It's a toy, look! Booom...

06.03.2008
15:49
smile
[14]

Igierr [ Isilven ]

Fajnie zrobiony ten film

06.03.2008
15:56
[15]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

w ogóle takich debilizmów nie powinno się robić

no moment zderzenia z samochodem - mało mi serce nie wyskoczyło
a potem ta strzykawka i pozostał tylko śmiech

06.03.2008
16:08
smile
[16]

Leon86 [ PREDATOR ]

Fajniutki film

06.03.2008
16:17
smile
[17]

Drackula [ Bloody Rider ]

z serii tych filmikow najwiecej djacy do myslenia to dla mnie: at the end of the sentence.

A ten ktory napawa optymizmem to:She loves me, She loves me not

06.03.2008
16:18
[18]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

axel1 - Przesłanie jest bardzo proste, można sobie to tłumaczyć na kilka sposobów. Mała rzecz, tyle zamieszania. Każdy czyn ma swoje konsekwencje. Bla, bla, bla, ale mówienie "nie rozumiem po co tego pająka tam wkładał" to po prostu jakiś tragikomizm. Wkładał, bo był dowcipnisiem, pozytywnym człowiekiem, żartownisiem. Ona była jego ukochaną, chciał jej zrobić głupi dowcip. Skończyło się tragicznie. Zaiste wyjatkowo życiowa puenta.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.