GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie o SE K810i

06.03.2008
10:30
[1]

adam423423 [ Pretorianin ]

pytanie o SE K810i

Znacie jakieś lepsze telefony od tego wyzej bo mi proponowali za 1 zł ten model z nowym abonamentem ale mówili że wyślą lepszy???

06.03.2008
10:34
[2]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

np. n82

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.