adam423423 [ Pretorianin ]
pytanie o SE K810i
Znacie jakieś lepsze telefony od tego wyzej bo mi proponowali za 1 zł ten model z nowym abonamentem ale mówili że wyślą lepszy???
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
np. n82