GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

karta grafiki do 300zł

06.03.2008
10:29
[1]

Hugunumana [ Konsul ]

karta grafiki do 300zł

witam... potrzebuje zmontowac kumplowi kompa..
jaka grafike do 300 zł wybrac?? pod PCI EX

06.03.2008
10:37
[2]

sekret_mnicha [ fsm ]

GF8600GT ... lepiej raczej nie będzie. Może trafisz HD2600Xt gdzieś. Ewentualnie może przekroczyć trochę te 300 i poszukać jakiejś fajnej dx9? (x1950pro, gf7900gs)

06.03.2008
10:42
[3]

adam423423 [ Pretorianin ]

a może weź tą kosztuje ok. 270 zł >Gigabyte Radeon HD 2600 XT 256MB GDDR3

06.03.2008
10:50
[4]

Hugunumana [ Konsul ]

a co powiecie o tej?? ATi HD 3650 256DDR3 /128?? --- >256zł

06.03.2008
10:52
[5]

sekret_mnicha [ fsm ]

Nowsza, ale gorsza nieco (w testach) niż HD2600xt. Jeśli nie będzie kolega dużo grał - spoko. Ale niech się nie spodziewa cudów.

06.03.2008
10:54
[6]

Hugunumana [ Konsul ]

na sirius.pl --->tam kupujemy kompa HD2600 jest w cenach ok 400zł..
moze zle szukam sa tansze tam??

ok znalazłem... za 242zł...

06.03.2008
11:11
[7]

milanista [ Brother Of Metal ]

na benchmarku jest artykul o karcie do 300zł. Mnie on ostatecznie przekonal do nowego Radeona.

06.03.2008
11:41
[8]

Hugunumana [ Konsul ]

to ja juz nie wiem... albo Sapphire ATi Radeon HD2600XT 256 DDR3 128Bit PCI-E TV/2xDVI albo karta HD 3650?? co jest wydajniejsze??

06.03.2008
12:50
[9]

Send1N [ Konsul ]

ale wy nie myslicie 8600 GT to kupa jest dszyna 128 BIT ..... biez Galaxy 7900GS 256/256 z pamieciami 1.2 ns Zalman !

06.03.2008
12:51
[10]

Send1N [ Konsul ]

ja mam 7900 Galaxy i nie mam problemow bez problemu gram na rozdzialce 1440x900 na full detalach we wszystko tylko crysis na medium ale kosztuje nowa 420 ale na allegro po 300 znajdziesz a oplaca sie w tej cenie nie ma nic lepszego !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.