Hugunumana [ Konsul ]
karta grafiki do 300zł
witam... potrzebuje zmontowac kumplowi kompa..
jaka grafike do 300 zł wybrac?? pod PCI EX
sekret_mnicha [ fsm ]
GF8600GT ... lepiej raczej nie będzie. Może trafisz HD2600Xt gdzieś. Ewentualnie może przekroczyć trochę te 300 i poszukać jakiejś fajnej dx9? (x1950pro, gf7900gs)
adam423423 [ Pretorianin ]
a może weź tą kosztuje ok. 270 zł >Gigabyte Radeon HD 2600 XT 256MB GDDR3
Hugunumana [ Konsul ]
a co powiecie o tej?? ATi HD 3650 256DDR3 /128?? --- >256zł
sekret_mnicha [ fsm ]
Nowsza, ale gorsza nieco (w testach) niż HD2600xt. Jeśli nie będzie kolega dużo grał - spoko. Ale niech się nie spodziewa cudów.
Hugunumana [ Konsul ]
na sirius.pl --->tam kupujemy kompa HD2600 jest w cenach ok 400zł..
moze zle szukam sa tansze tam??
ok znalazłem... za 242zł...
milanista [ Brother Of Metal ]
na benchmarku jest artykul o karcie do 300zł. Mnie on ostatecznie przekonal do nowego Radeona.
Hugunumana [ Konsul ]
to ja juz nie wiem... albo Sapphire ATi Radeon HD2600XT 256 DDR3 128Bit PCI-E TV/2xDVI albo karta HD 3650?? co jest wydajniejsze??
Send1N [ Konsul ]
ale wy nie myslicie 8600 GT to kupa jest dszyna 128 BIT ..... biez Galaxy 7900GS 256/256 z pamieciami 1.2 ns Zalman !
Send1N [ Konsul ]
ja mam 7900 Galaxy i nie mam problemow bez problemu gram na rozdzialce 1440x900 na full detalach we wszystko tylko crysis na medium ale kosztuje nowa 420 ale na allegro po 300 znajdziesz a oplaca sie w tej cenie nie ma nic lepszego !