GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Save Lost Planet

06.03.2008
10:27
[1]

SteelSound [ Legionista ]

Save Lost Planet

Witam mam taki problem np gram sobie w lost Planet i mam ochotę już wyłączyć grę i robie zapisz wychodzę z gry i jak wejdę to dana misje muszę przechodzić od początku co zrobić żeby zapisywało poprawnie ?

06.03.2008
17:39
smile
[2]

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]

tytuł wątku jest genialny!!

uratuj straconą planetę

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.