SteelSound [ Legionista ]
Save Lost Planet
Witam mam taki problem np gram sobie w lost Planet i mam ochotę już wyłączyć grę i robie zapisz wychodzę z gry i jak wejdę to dana misje muszę przechodzić od początku co zrobić żeby zapisywało poprawnie ?

zajcev1939 [ Generaďż˝ ]
tytuł wątku jest genialny!!
uratuj straconą planetę