GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poczta Polska - Pytanie...

06.03.2008
10:13
smile
[1]

KrzywdaKorona [ Konsul ]

Poczta Polska - Pytanie...

Witam... Kupiłem przedmiot na Allegro w zeszłą Niedziele, wpłaciłem w Poniedziałek... Wysyłka 10zł PocztąPolską, nie żadnym kurierem. Więc, jest szansa, że towar przyjdzie jeszcze w tym tygodniu...? Pytam bo jestem jeszcze nowicjuszem... I chciałem się tylko tak spytać... Acha, nie wiem czy to ma znaczenie, ale mieszkam w województwie śląskim, a kupiony ze sklepu też ze śląska...

06.03.2008
10:15
[2]

yasiu [ Senator ]

tak - mi ostatnie dwie przesylki PP doszly w ciągu 2 dni roboczych (wysłana w piątek była u mnie we wtorek, wysłana w poniedziałek dotarła w środę)

06.03.2008
10:17
smile
[3]

Gromb [ P12 ]

PP ostatnimi czasy dziala naprawe szybko. dzisiaj powinna dojsc paczuszka.

06.03.2008
10:22
[4]

ookie [ Konsul ]

Do mnie paczka pocztą najszybciej doszła na drugi dzień po złożeniu zamówienia, dokładnie trwało to 19 godzin, sam się zdziwiłem.

06.03.2008
10:36
[5]

N2 [ negroz ]

Tak napawdę w większości wypadków, to zależy od sprzedajaćego, kiedy on zaksięguje przelew na swoim koncie i odnotuje sobie wpłatę. Czas realizacji zamówienia ma tutaj pierwszorzędne znaczenie, ponieważ Poczta dostarcza paczki w 2-3 dni priorytetowej, zależnie od godziny nadania.

06.03.2008
10:49
smile
[6]

KrzywdaKorona [ Konsul ]

THX

Teraz Czekam... Może dojdzie jutro... Albo dziś... :)

06.03.2008
10:51
[7]

Belert [ Senator ]

relax , jakplacisz poczta poslka to gosc dostanie za 3-4 dni kase , jak przekazem lepiej nie pisac.Jak on ci wysle to 2-4 dni bo pewnie nie priorytetem.A pozatym gdzi ejest pwoiedziane ze wysle od razu.Nie przyplaj sie.Ja mialem juz tak ze mimo telefonow wyslali dopiero do 7 dniach.

06.03.2008
11:05
[8]

Pilotiusz [ Konsul ]

tyle razy sie przejechalem na poczcie, ze.... wole zaplacic 100% wiecej za przesylke ale dostac ja na czas kurierem... w ciagu niecalych 24h

06.03.2008
13:40
[9]

Puchciol [ Pretorianin ]

zapytaj go ----------------------------->


Poczta Polska - Pytanie... - Puchciol
06.03.2008
14:01
[10]

Gromb [ P12 ]

może lepiej tego


Poczta Polska - Pytanie... - Gromb
06.03.2008
14:27
[11]

ser pleśniowy [ Generaďż˝ ]

Ostatnio paczkę wysłaną w sobotę dostałem już w poniedziałek :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.