GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

AS Roma - Real Madrid 2:1

06.03.2008
09:58
[1]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

AS Roma - Real Madrid 2:1

Rewanżowe spotkanie 1/8 finału LM pomiędzy REALEM MADRYT a AS ROMĄ. W pierwszym pojedynku tych dwóch ekip Roma na Stadio Olimpico pokonała Real 2-1.


Real: Casillas, Salgado (65’ Miguel Torres), Pepe, Cannavaro, Diarra (61’ Drenthe), Raul, Gago, Robinho, Guti, Heinze, Baptista (85’ Soldado).

Roma: Doni, Cicinho (87’ Panucci), Juan, Mexes, Aquilani, Totti, Taddei, De Rossi, Perrotta (76’ Pizarro), Taddei, Mancini (65’ Vucinić).

Żółte kartki: Heinze, Pepe, Robinho, Guti (Real) oraz Taddei, De Rossi, Perrotta, Cicinho, Aquilani, Tonetto (Roma).


Sędzia: Kyros Vassaras.

Posypały się kartki :)
Bardzo ciekawy mecz muszę przyznać ale tylko pod koniec.

06.03.2008
10:01
smile
[2]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Dzięki za informacje. Całą noc siedziałem jak na szpilkach, czekając na wynik tego spotkania, zasnąć nie mogłem. Kto by pomyślał, żeTonetto dostanie żółtą kartkę?

06.03.2008
10:06
[3]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

ano, Pepe dostał 2 żółte i zszedł z boiska... A może dostał jedną i też zszedł? nie pamiętam :) w każdym razie pan Vassaras w pewnym momencie wyciągną pierw żółty potem czerwony kartonik...

06.03.2008
10:08
[4]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

No nie wierze, właśnym oczom...
Opowiedz coś jeszcze, bo jestem ciekawy.

06.03.2008
10:10
[5]

Bobex Van Rozpierducha [ Pretorianin ]

"Tuż po przerwie to Real był blisko szczęścia, ale Julio Baptista także trafił w poprzeczkę. Kilkanaście minut później Aquilani po raz kolejny trafił w słupek bramki Ikera Casillasa.

Od 71. minuty spotkania "Królewscy" grali w "10" bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Pepe.

Chwilę później, po dośrodkowaniu Maxa Tonetto bramkę głową strzelił Rodrigo Taddei.

Szczęście rzymian trwało jednak niespełna minutę, bowiem wyrównującą bramkę tuż po wznowieniu gry strzelił kapitan Realu - Raul.

Pomimo desperackich ataków Realu ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do gości - w doliczonym czasie gry zwycięską bramkę dla Romy strzelił Vucinic.

Real Madryt - AS Roma 1:2 (0:0)
Bramki: dla Realu - Raul (75); dla Romy - Taddei (73), Mirko Vucinic (90). "
Tvn 24

06.03.2008
10:11
[6]

session [ Pretorianin ]

Pepe zgarnął 2 żółte, chociaż ta druga była (w mojej opinii) dyskusyjna. Podobnie jak bramka Raula, która wyglądała na strzeloną ze spalonego. Dziwnym trafem tylko raz pokazali powtórkę, w której było widać ustawienie obrony w linii (z boku). No ale końcówka rzeczywiście zacięta i interesująca. Nie lubię ani jednej, ani drugiej drużyny, ale z dwojga złego wolałbym, aby przeszedł Real...

kaczmen --> a ja sądzę, że dobrze, że tyle ich nawlepiał. Chłopaki grali naprawdę po chamsku i tylko w ten sposób mógł utrzymać dyscyplinę na boisku. Dobrze, że przynajmniej Totti nikogo znów nie opluł :P

06.03.2008
10:14
[7]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

szkoda, real znowu przegral "frajersko" w LM, gdyby nie zejscie pepe to byloby inaczej, calkiem fajnie w koncowce cisneli. PAn sedzia chyba troche przesadzal z kartonikami...

06.03.2008
10:15
[8]

kubinho12 [ 730 ]

To naprawdę trzeba nowy wątek zakładać? Człowieku, aż tak ciężko wpisać piłka nożna? https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7483033&N=1

06.03.2008
10:15
smile
[9]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

W poprzeczke?

06.03.2008
10:18
smile
[10]

Kazgen [ Konsul ]

I bardzo dobrze, ze Real odpadl, skonczyly sie czasy krezusow w LM, czas na prawdziwy futbol, wole walki i charakter na boisku a nie nazwiska i nazwy klubow ;) Zreszta cwiercfinalisci mowia sami za siebie:

Arsenal a nie Milan

Fenerbahce a nie Sevilla

Shalke a nie FC Porto

Roma a nie Real

Czy cos trzeba dodawac? Niech zyje futbol i zabawa a nie pieniadze i komercha! :)

06.03.2008
10:37
[11]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Kubinho -> Gdyby wszyscy użytkownicy tego forum myśleli, to straciłoby ono swój urok ;)

06.03.2008
10:42
smile
[12]

Van Gray [ Tengu ]

Gwoli ścisłości - Pepe nie dostał dwóch żółtych. Druga kartka była od razu czerwona.

06.03.2008
11:11
[13]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Mecz ten w porównaniu do starcia Arsenalu z Milanem wyglądaj jak bieganina trampkarzy.

06.03.2008
11:16
[14]

SzymX_09 [ Master Exploder ]

Ale ta druga bramka mnie załamała...

Według mnie na zwycięstwo zasłużył Real bo cały czas atakował.

Tylko taka prawda że nie umiał wykorzystać tych szans...

06.03.2008
12:13
smile
[15]

areees [ High Hopes ]

I bardzo dobrze że odpadł , poza tym Roma zaprezentowała sie lepiej od Realu.

06.03.2008
12:18
[16]

HumanGhost [ Senator ]

No i bardzo dobrze. Roma zagrała znacznie lepiej o Realu we wczorajszym meczu. Zasłużone zwycięstwo. Szkoda tylko trochę, że sędzia pare razy dawał popis głupoty.

06.03.2008
12:20
smile
[17]

Kompo [ Legend ]

Nieźle to wypadło wszystko - Milan, Real, Sevilla popłynęli. :>

06.03.2008
12:35
[18]

Lookash [ Senator ]

Niestety, nie zdążyłem postawić wczoraj na awans Romy :/ Czuć było na kilometr niespodzianką.

06.03.2008
16:57
[19]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Mimo, że jestem zagorzałym kibicem Królewskich, to trza przyznać, Roma zasłużyła na awans. Real to był taki nie Real, nie wiem co ten Schuster tam nawymyśał, ale na pewno nic dobrego. Do tego jeszcze ta bramka Raula ze spalonego ...
Trzeba wzmocnić obronę, bo kupienie Pepe za kosmiczne pieniądze to NIE jest wzmocnienie.

06.03.2008
18:26
[20]

Pajak_master [ Pretorianin ]

Honor Hiszpanii broni tylko FCB Visca el Barca !

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.