ch00dy [ Pretorianin ]
Zamulajace piosenki
Witam GOL-owa brac!!
Chcialbym Was prosić,abyście mi podali tytuly jakis zamulajacych piosenek,najlepiej by byly one polskie chociaz angielskie rowniez moga byc:)
z gory dzieki;D
mycha921 [ Invisible ]
Znaczy się usypiających ?
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Myslovitz - Chciałbym umrzeć z miłości
-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Ta mnie zalamuje za kazdym razem jak ja slysze:
Z reszta jak cala reszta tych mezow, doniow i liberow :]
shame_on_you [ Guilty as charged ]
Fajna piosenka, ale zamula jak żadna inna, przynajmniej mnie :)
GBreal.II [ floydian ]
hmm... To zalezy o co Ci chodzi...
Ale mnie w delikatne otepienie wprowadza "Voyage 34" zespolu Porcupine Tree.

lokusik [ Konsul ]
ch00dy [ Pretorianin ]
tzn o takie smutne noo;d
takie ze mozna osbie pomyslec nad zyciem,odciac sie od reszty swiata;d

ronn [ moralizator ]
no to hemi-sync :D
Ruinort [ Jónior ]
proponuje ci jeszcze utwór z naruto
to samo co wyżej:

Wrocławianin [ Konsul ]
Jedyny HH który dołuje: Nagły atak spawacza - Cmentarna brama