GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

w co by tu pograc?

06.03.2008
00:34
[1]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

w co by tu pograc?

witam nie mam w co grac troche mi sie nudzi chetnie kupilbym jakas gre ale nie wiem jaką
lubie gry akcji i strzelanki z nowych gier call of duty 4, bioshock, crysis, gears of war, kane and lynch odpada w co moglbm pograc?

06.03.2008
00:34
[2]

zmudix [ palnik ]

Unreal Tournament III :)

06.03.2008
00:36
[3]

Hitmanos [ 47 ]

Just Cause
GTA: San Andreas
Max Payne - seria
Splinter Cell - seria

06.03.2008
00:37
smile
[4]

Ziku90 [ Ziku ]

CS

06.03.2008
01:26
smile
[5]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Mnóstwo gier!

Będę leciał z pamięci i zbioru gier przy biurku. Gier jest mnóstwo, a i tak pewnie o czymś zapomnę


Z nowszych:

Prey
Dark Messiah of Might and Magic

Just Case
Portal
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
Tomb Raider: Anniversary
Tomb Raider: Legenda
Hitman: Krwawa Forsa
Infernal
Unreal Tournament III
Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory
Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
Medal of Honor: Airborne
Red Orchestra: Ostfront 41-45
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
STALKER: Cień Czarnobyla
Quake 4
Devil May Cry 3: Dante's Awakening
Stranglehold
TimeShift
Clive Barker's Jericho
El Matador
Lost Planet: Extreme Condition
Condemned: Criminal Origins
BlackSite: Area 51
UberSoldier 2
F.E.A.R.
F.E.A.R.: Extraction Point
F.E.A.R.: Perseus Mandate

Resident Evil 4
True Crime: New York City
Red Ocean


Ogólnie:

GTA (seria)
Call of Duty (seria)
Tom Clancy's Splinter Cell (seria)
Max Payne (seria)
Prince of Persia (seria)

Far Cry
Doom (seria)
Half Life (seria)
Deus Ex (seria)
Delta Force (seria)
Quake (seria)
Serious Sam (seria)
Total Overdrose

Codename: Outbreak
Cold Fear
Tom Clancy's Rainbow Six (seria)
Painkiller
Chrome (+ dodatek SpecForce)
Hitman (seria)
Bloodrayne (tylko i wyłącznie jedynka, dwójki nie tykaj)
Return to Castle Wolfenstein

Wolfenstein: Enemy Terytory
Enemy Terytory: Quake Wars
WarRock
Aliens versus Predator (seria)
Resident Evil (seria)
Soldier of Fortune (jedynka i dwójka - Payback jest słaby)
Unreal (jedynka)
Unreal Tournament (seria)

Conflict (seria)
Project: Snowblind
Alone in the Dark (seria)
Tomb Raider (seria)
Eurocops
Bet on Soldier (jedynka)
Dead to Rights (jedynka)
Enter the Matrix
Thief (seria)
Shellshock NAM '67

Devastation
Commanche 4
Bad Day LA
Worms (seria)
Heavy Gear II (w jedynkę nie grałem)
MDK (seria)

Giants: Obywatel Kabuto (Citizen Kabuto)
Clive Barker's Undying
Heretic (seria)

Tribes: Venegeance
Battlefield (seria)
GunMetal
The Sum of all Fears
S.W.A.T. (seria)
Die Hard (seria)
Duke Nukem (seria)
Freelancer
Brothers in Arms (seria)

ArmA
Operation Flashpoint
Instinct
Medal of Honor (seria)
No one lives Forever (seria)
Duke Nukem (seria)
The Punisher
Manhunt
Uber Soldier (seria)




Więcej nie pamiętam, jak coś sobie przypomnę, to napiszę, choć te podane powinny wystarczyć na dłuuuuuuuuugo. :)

EDIT: Te pogrubione polecam szczególnie.
WolverineX--> :P

06.03.2008
01:29
smile
[6]

WolverineX [ Legend ]

core - GET LIFE !

EDIT:
core --> :P:P:P:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.