GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

złozycie mi kompa??

05.03.2008
23:46
smile
[1]

Hugunumana [ Konsul ]

złozycie mi kompa??

witam.mam prosbe złozycie mi komputer do 2000zł na stronie ??
cena ma zawierac monitor 17`, głosniki 5.1 i 2 GB ram.... z gory dzieki.jaka jest wg was najlepsza konfiguracja...??
potrzebuje koledze zmontowac...

05.03.2008
23:51
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

takie rzeczy to tylko w erze :d
a gry ? nie grasz w gry ?
a dzwięk? muzyka ? audiofil ? droga / tania karta dźwiękowa ?

05.03.2008
23:54
[3]

Hugunumana [ Konsul ]

nie bez karty dzwiekowej wystarczy intergra.. karta w miare dobra z ATi... seria 2...
do 2000tys

06.03.2008
08:29
[4]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

procesory: Intel Pentium Dual Core e2160 - 194 zł
płyty główne: MSI ( Microstar się zwie w tym sklepi ) P35 Neo - F - 248 zł
pamięci: OCZ DDR2 2 GB 800 MHz CL5 - 130 zł
dyski twarde: Seagate Barracuda 160 GB 8 B Cache - 141 zł
nagrywarki: NEC AD-7203A-0S LableFlash - 99 zł
karty graficzne: Palit GeForce 8600 GT Sonic + - 310 zł
zasilacze: Chieftec 450 W - 141 zł
obudowy: CoolerMaster Elite 330 - 145 zł
głośniki: Creative Desktop Inspire T6100 5.1 - 161 zł

Cena zestawu : 1585 zł
Plus jakiś monitor, nie wiem, nie znam się.

06.03.2008
10:59
[5]

Hugunumana [ Konsul ]

zna sie ktos na MONITORACH LCD?? do wydania 450 - 500 zł na LCD 17`....
w sklepie Sirius.pl

06.03.2008
11:42
smile
[6]

Darek21 [ Bloody ]

Intel Pentium Dual Core E2160 1.8 GHz Socket... Intel Pentium Dual Core E2160 1.8 GHz Socket 775 1024kB L2 BOX 194 zł

Microstar P35 Neo-F Microstar P35 Neo-F 248 zł

Kingston DDRII 2GB/667 CL5 Kingston DDRII 2GB/667 CL5 PC2-5300, CL5 135 zł

dyski twarde: Seagate Barracuda 160 GB 8 B Cache - 141 zł

DVD +/- RW LiteOn DH-20A4P OEM czarna 77 zł
Gainward GeForce 8800GS 384MB DDR3 192bit PCI-E TV/DVI/HDMI GeForce 8800GS, 384MB 466 z

zasilacze: Chieftec 450 W - 141 zł

I-BOX Orion 833B czarna 75

NEC LCD 17'' 73V TN, 500:1, 130°, 160°, 8 ms 547 zł

Razem ok. 2025zł

06.03.2008
11:45
smile
[7]

Kazgen [ Konsul ]

Sajes ---> ladna konfiguracja tylko po co mu 8600GT jak lepszym wyborem bedzie Ati 3850 512 lub 9600GT lub 9600GS za podobne pieniadze :)

06.03.2008
11:48
[8]

Hugunumana [ Konsul ]

Wybrałem mu:
A4 Tech Navigatoe OPTO 518 (swop-80) PS/2
Creative Deskop Inspire T6100 5.1
A4-Tech X7 G100 USB
Seagate Barracuda 7200.10 160GB Serial ATA/300 7200/8mb cache (zap.prost.)
Intel Pentium DC E2100 1.8 Ghz S-775 1mb cache
MSI P35 Neo-F
Sapphire Ati Radeon HD2600Xt 254 DDR3 /128bit PCI-E
Cooler Master Elite 330 czarna
BenQ LCD 17` G700
DVD +/- RW Pioneer DVR-115D OEM czarna
zasilacz Chieftec GPS 450AA-101A 450W ATX PFC OEM
OCZ DDRII 2GB CL5 (OCZ2SI8002G)


mysle nad wydajnoscia karty graf nie nad nowymi technologiami jak DX10.1...
wiec nie wiem jaka karte graf mam mu tam dac juz ..:/

razem teraz wychodzi 2065 zł brutto--->sirius.pl

06.03.2008
12:01
[9]

Super Kotlet [ Schabowy ]

zamiast 2600XT lepiej wziąć HD3650

06.03.2008
12:24
[10]

camelx [ Pretorianin ]

W tej cenie to tylko 8800GS, zestaw z tą kartą na pewno się złoży./

06.03.2008
12:48
[11]

Send1N [ Konsul ]

haguna ---> za 500 ZL masz LG flatron LCD 19`

06.03.2008
16:51
[12]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Kazgen ---> Nie mów, że 200 zł więcej to podobna cena :)

06.03.2008
17:00
smile
[13]

super game fan [ Konsul ]

Jak mieszkasz na 13 piętrze Paderewskiego 13 w Płocku to przyjde i Ci złoze, jak sam sobie nie umiesz poradzić.

06.03.2008
19:59
smile
[14]

Kazgen [ Konsul ]

Sajes ---> 200 pln to nie jakis majatek, mozna uzbierac latwo ;) i lepiej poczekac i te 200 pln dolozyc niz kupowac jakies gowno tylko aby kupic i pozniej zalowac.

06.03.2008
20:54
[15]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Najlepszy zestaw złożył Darek21. Tylko pamięci bym w nim zmienił, na jakieś porządne 800MHz, np. OCZ za 150zł (nie wiem tylko czy w sirius.pl też tyle kosztują.
Dołożył bym też 50zł do większego i szybszego dysku 250GB z 16MB cache.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.