GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie o grę

05.03.2008
23:31
smile
[1]

nefi [ Junior ]

pytanie o grę

witam mam pytanie czy ktoś grał w grę "Sim farm" jak tak to prosiła bym o pomoc w roszyfrowaniu tej gry bo nie wiem jak robić tranzakcje w niej bede w dzięczna dziękue Matra

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.