nefi [ Junior ]
pytanie o grę
witam mam pytanie czy ktoś grał w grę "Sim farm" jak tak to prosiła bym o pomoc w roszyfrowaniu tej gry bo nie wiem jak robić tranzakcje w niej bede w dzięczna dziękue Matra