GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dziennik: Duży biust nie daje szczęścia

05.03.2008
23:30
[1]

Przewodnik Syriusza [ sygnowano JK ]

Dziennik: Duży biust nie daje szczęścia



Chyba dobrali złe zdjęcie, bo to moim zdaniem obala tą teorię ;-))

05.03.2008
23:33
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

ale komu nie daje szczęscia? mi daje

05.03.2008
23:34
[3]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Sylikonowy może nie, ale duży daje i owszem;).

05.03.2008
23:37
[4]

martusi_a [ Celestial ]

Zależy komu. Wszystko jest względne. :P

05.03.2008
23:40
smile
[5]

Pan P. [ Generaďż˝ ]

Szczęścia może i nie daje, ale satysfakcję z pewnością.

05.03.2008
23:50
smile
[6]

wishram [ lets dance ]

rzeczywiście jej twarz ma taki smutny wyraz :( aahhh


zarówno mina Leo Beenhakera

jak i Jarosława Kaczyńskiego


dobrze pasuje jako komentarz do tej informacji

05.03.2008
23:51
smile
[7]

Caine [ Książę Amberu ]

Daje dużo szczęścia. Nam - facetom

05.03.2008
23:56
smile
[8]

wishram [ lets dance ]

nie zdążyłem z editem, chodzilo o te zdjęcia:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.