GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gothic 3 warto kupic?

05.03.2008
23:05
[1]

memeczyslaw [ Pretorianin ]

gothic 3 warto kupic?

jak w temacie czy oplaca sie kupic gothica 3 dla takiego spzretu? przynajmiej na low da rade pograc plynnie?

athlon 3200, 1 gb ram, geforce 7600 gs podkręcona 500/409 dzieki

05.03.2008
23:18
[2]

DynXAdam [ Pretorianin ]

szczerze to nie.... poczekaj lepiej na jakies patche likwidujace bugi... bo nawet na takim sprzecie bedzie chodzilo ze szkoda gadac :/ ja mam 2gb ramu i radka x1950gt i nie bardzo idzie grac..... :/

05.03.2008
23:20
[3]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Moim zdaniem nie.

05.03.2008
23:21
[4]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Na low grafika jest gorsza niż z gier z 99'. Co do gry jest ciekawa, nie powiem. Jednak - dla maniaków i fanów gothica. Bardzo monotonna - zdobądź uznanie, pogadaj z wodzem i podbij osadę. Ogromny świat to jedyna zaleta...tak mogłoby się wydawać jednak nie wiem czy twórcy nie przesadzili. Powinni dodać jakieś wierzchowce aby móc się po nim szybciej poruszać. Poza tym jakbyś dokupił 1GB RAMu to mógłbyś ewentualnie zaryzykować.

05.03.2008
23:21
smile
[5]

siurekm [ Strogler ]

Kup sobie lepiej Oblivion o wiele lepsza od Gothic 3

05.03.2008
23:27
[6]

DynXAdam [ Pretorianin ]

zainwestuj w wiedzmina :P jak dla mnie pobija gothica 3.....!!!

05.03.2008
23:32
[7]

.:Jj:. [ The Force ]

szczerze to nie.... poczekaj lepiej na jakies patche likwidujace bugi... bo nawet na takim sprzecie bedzie chodzilo ze szkoda gadac :/ ja mam 2gb ramu i radka x1950gt i nie bardzo idzie grac..... :/
Patch likwidujący.. BUGI? Co to ma w związku z optymalizacją gr.. przecież praktycznie wszystkie bugi zostały wyeliminowane wraz z pojawieniem się Community Patcha 1.6 .Coś tam na pewno zostało, ale nic poważnego. Jeśli chodzi o optymalizację to dużo więcej już się nie da zrobić, ale na oficjalnym forum gry jest MASA wątków poświęconych 'optymalnym' ustawieniom. Trochę grzebania w ustawieniach daje duże efekty.

Ja grę szczerze polecam- dobrze się przy niej bawiłem. Mimo że grałem przed wyjściami największych CP, na sprzęcie- PIV3.2, R9600pro..


05.03.2008
23:34
smile
[8]

sebekg [ Senator ]

dziwnie sie gra graficznie powala, ale tak pozatym nudna idziesz ikonczysz miasto po miescie, nie ma tego klimatu co w jedynce, wiedzmin faktycznie moze nie ma swobody ruchu ale za to ma fajna fabule i przyjemnie sie gra

06.03.2008
00:08
[9]

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]

dokup 1 gb ramu i powinnien w miare ładnie śmigać na medium (gralem na g7600 gs C2D 2gb DDR3 i chodził przyzwoicie na prawie full w 1440/900)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.