GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

czytnik kart sd all in 1

05.03.2008
23:01
[1]

Devilll2 [ Konsul ]

czytnik kart sd all in 1

posiadam taki czytnik kart sd :
ale nie posiadam do niego sterowników :/ nie mam żadnych danych jakiej jest firmy zeby ściągnąć pomocy !!!

05.03.2008
23:48
[2]

Devilll2 [ Konsul ]

up

05.03.2008
23:54
[3]

TeRiKaY [ Pretorianin ]

a więc tak :
- zobacz czy jest jakies logo jakaś nazwa na tym czytniku i poszukaj na googlach
- wyślij Pw sprzedawcy o d którego kupowałeś

ps. a tak wogóle to przepałciłeś, ja mam coś takiego
i działa bardzo dobrze; żadnych sterowników nie potrzeba

06.03.2008
00:06
[4]

Devilll2 [ Konsul ]

miałem to od początku w komputerze ale dostałem instrukcje i oprogramowanie do zupełnie innego sprzętu innej firmy a mój brat zerwał plomby z obudowy i (chyba) już nie moge zgłosić tego

już wiem ze to jest czytnik producenta omega ale nie moge nigdzie znelść sterowników

06.03.2008
00:11
[5]

xywex [ mlask mlask! ]

Skoro czytnik jest na USB, to na 99% nie potrzeba do niego żadnych sterowników. Po prostu trzeba go podłączyć do wyjścia USB na płycie i to wszystko.

06.03.2008
00:16
[6]

Ziku90 [ Ziku ]

Mam coś podobnego i chodzi bez żadnych specjalnych sterowników.

06.03.2008
00:18
[7]

Devilll2 [ Konsul ]

to nie jest podpięte przez USB a możliwe że będzie coś zpesute ? w moim komputerze wykrywa mi 4 dyski wymienne ale gdy wkładam karte i próbuje ja otworzyć to zawiesza sie i nic nie moge zrobić

06.03.2008
00:21
[8]

Devilll2 [ Konsul ]

ale czasami wchodzi na karte teraz spróbowałem i weszło tylko po po 5 sekundach przestaje działać...

06.03.2008
00:26
[9]

xywex [ mlask mlask! ]

Czytnik montuje się do zatoki 3,5" (w miejsce stacji dyskietek-FDD). Podpinany jest do płyty głównej w czteropinowe złącza USB.

Skoro mówisz, że posiadasz taki czytnik, to jest od podłączany przez USB.
Jaką kartę wkładasz, co na niej jest? Próbowałeś podłączyć jakieś urządzenie USB do portu w czytniku?

06.03.2008
00:32
[10]

Devilll2 [ Konsul ]

wkładałem kilka kart SD i niestety nie działają dzisiaj podpiąłem microSD i to samo... masz racje jest podpięty do USB na płycie głównej USB z czytnika działa podpinałem międyz innymi odtwarzacz mp3 nie działa tylko ten czytnik kart :/

06.03.2008
00:40
[11]

Devilll2 [ Konsul ]

zamieniłem w tym momencie porty usb z czytnikiem kart i nadal to samo (przepiąłem porty USB na wejśćie USB 2 a czytnik na USB 1)

06.03.2008
09:36
[12]

Devilll2 [ Konsul ]

siedziałem nad tym do 2 i nic nie wymyśliłem:/

06.03.2008
15:09
[13]

Devilll2 [ Konsul ]

odpuszczam...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.