Czarny_xD [ Konsul ]
Ona mogłaby dla mnie tak potańczyć ;] nawet Shakira wymięka :D
sami zobaczcie :D tańczyć tak to sztuka ;]
btw. piosenka jest przewspaniała Dx

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]
Mniam.
martusi_a [ Celestial ]
W dobrym klubie to co druga tak potrafi. ;)
Czarny_xD [ Konsul ]
Ale przyznaj że w tłumie ludzi to nie robi takiego wrażenia :D

ronn [ moralizator ]
Dno, ale wybaczam ci, bo można na dupe chociaz popatrzeć.

Shirue [ Konsul ]
Fajnie Fajnie ale mimo wszystko wolę Shakire :P

martusi_a [ Celestial ]
Przyznaję.

Loiosh [ Senator ]
Ogladalem to kiedys mnostwo razy:) Glownie dlatego, ze spodobala mi sie piosenka, ale fakt, ze i video jest lepsze niz nijakie wizualizacje w Winampie;)

Mortan [ ]
taniec dno, dupa fajna, piosenka rozjebująca, az se sciagne xD

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
milo sie oglada jej odpowiedz na bas ;)
Czarny_xD [ Konsul ]
Ta piosenka jest już moim dzwonkiem w telefonie :D zakochałem sie :P

Mortan [ ]
ja juz zaaplikowalem do mp3, jeszcze na plyte do samochodu musze nagrac :]

ronn [ moralizator ]
ja juz zaaplikowalem do mp3, jeszcze na plyte do samochodu musze nagrac :]
po co, jak nie masz samochodu

Mortan [ ]
nissan almera bordowy dobrze znasz :>
hmm po namysle musze strzerdzic ze z tych chorym rytmet dziewczyna niezle se radzi ...
specjalnie dla ciebie w okolicach swiat bedzie w ripit łan leciała :>
Volk [ Legend ]
Jak dla mnie ta piosenka to dno, nawet jak na swoj gatunek :P
A dupcia niezla, swoja droga sam juz zakladalem watek z tym linkiem ale z niewiadomych mi powodow zostal usuniety.

ronn [ moralizator ]
Mortan --> Twój? :>

Sz@szlyk [ Konsul ]
W pewnym momencie oglądania filmiku zacząłem się śmiać, sam nie wiem z czego
ElNinho [ STROH 80 ]
taniec jak taniec, dupa jak dupa, piosenka, no cóż o gustach się podobno nie dyskutuje, ale ... badziew jakich mało :D

Mortan [ ]
jeszcze na plyte do samochodu musze nagrac :]
a czy ja gdzies napisalem ze moj ?
aaaa :]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
"milo sie oglada jej odpowiedz na bas ;)"
Czemu połowa ludzi myli Beat z Bassem?
To co "stuka" to automat perkusyjny, a nie syntezator...

Thrud [ Generaďż˝ ]
taka kręcidupa z niej, ciekawe co jeszcze umie

Skrz@t [ Młody Gniewny ]
Thrud - >tanczyc umie, zobacz innej jej filmiki
imho dupe fajna ma , ale nic pozatym ;D
i ten tego , bylo , ze 3 miechy temu ;]

Grand [ The One And Only ]
ta lepsza ... :)
Czarny_xD [ Konsul ]
Grand -> wg mnie porównywalnie ;] chociaż ta druga ma w sobie więcej sexu :D i jej ruchy są bardziej kocie, ale muzyka też jest inna ;P
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
ta jeszcze fajniejsza :D
a ten to wymiata
blazerx [ ]
ble :q
Grand [ The One And Only ]
Ten kretyn w ogródku pozamiatał dzisiejszy wieczór
ta pierwsza tez jest super zapomnailem dodac w poprzednim ;]
blazerx [ ]
ta sama laska imho juz lepsze video :)

McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]
Dobra szmula ,niewątpliwie.
Czarny_xD [ Konsul ]
blazerx- nom video leprze ale tamto ma nieziemska muzykę :D

Kubcys [ Virtual Tuner ]
nie wiem czemu ale jakos nie moge skupic sie na jej tancu :P
mozna prosic o tytuly utworow ktore lecialy w pierwszym linku i tym podanym przez blazerx [28 post]
Czarny_xD [ Konsul ]
tytuł jest taki jak nazwa filmiku - Anima libera ~~!

Krala [ ]
Cóż, troszkę cyrku, troszkę z przydrożnej prostytutki, troszkę z Shakiry. Generalnie - nic ciekawego, ale staraj się ;).
blazerx [ ]
muzyka to bodajze: Patriots - Get Low 1szego nie znam jakas wloska siekaczka :q
Kubcys [ Virtual Tuner ]
dzieki za podanie tytulow :)
jak by sie komus przydal link do muzyki z tego pierwszego filmiku to prosze bardzo :P jak ktos jest kumaty to nawet mozna z tego linku sciagnac ta muze :)
blazerx [ ]
jaki komentarz lol:
Shaybeck (21 min. temu) :
slut ... but i like her
WolverineX [ Legend ]
jaki tytul ma ta mp trucha ?
blazerx [ ]
ktora? z pierwszego czy 2giego filmiku?
WolverineX [ Legend ]
z pierwszego [ biale ubranie ]
blazerx [ ]
tytul utworu to (nigdy bys sam nie wpadl): Anima libera

kaczmen [ GINOBILI!!! ]
rozumiem, ze mozna popatrzec jak trzesie do tego tylkiem, ale zeby tego sluchac bez tej wizji? :o

Diobeuek [ Quid est veritas? ]
Shaybeck (2 godz. temu) Wyświetl Ukryj
dawaj dawaj mała :d golowicze zaliczają erekcje :D

Coy2K [ Veteran ]
żadne Patriots tylko Flo rida - Low
blazerx [ ]
0o
wiedzialem ze piosenka to Get low nie wiedzialem wykonawcy, moze fake jakis
Coy2K [ Veteran ]
to jest przeróbka dla drużyny Patriots
tu oryginał, czyli to do czego tanczyła panna z filmiku

blazerx [ ]
NIE ZGADZAM SIE!
IDE SPAC!
volvo [ Konsul ]
Pierwszy filmik lepszy bo w drugim tak jej pasek odtaje, że wygląda jakby była shemale :PP
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Pierwszy filmik lepszy bo w drugim tak jej pasek odtaje, że wygląda jakby była shemale :PP --> xD
Na drugim fajne ma "bambosze" xD
Boroova [ Gwiazdka ]
Az sie cisnie na usta cytat z piosenki HH:
Krec mi dupa, krec mi dupa, krec mi dupa, krec...

adam423423 [ Pretorianin ]
Nom fajna dupcia

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Trzeba przyznać, że panienka co nieco potrafi ;)
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Tanczy prawie jak moja kobieta ;) hyhyhy
Piosenka z cyklu "wku***" :)
HumanGhost [ Senator ]
Ile ona ma lat?
Ale te ruchy to wyglądaja na niezbyt skoordynowane. Shakira jest lepsza. :)
Czarny_xD [ Konsul ]
poczytałem troszkę komentarzy i nie wiem czy w to wierzyć ale podobno ta pani jest z Polski ;]
WolverineX [ Legend ]
ktora ??
Czarny_xD [ Konsul ]
no ta, o której jest wątek?
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Nie jest z polski --->
I z bliska wcale nie jest ładna :| Za to z tyłu... :p
Znalazłem nawet wersje dla Yoghurta ( N|NJY ):
1.
2.
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Btw: Szkoda, że usunęli kategorię +18, można by tam przenieść wątek xD
Czarny_xD [ Konsul ]
Gorillaz 2-D nom jednak nie jest Dx
A co do tych linków to "filmik" z pierwszego jest fajniejszy ;]

Sisieq [ Pretorianin ]
Ciekawe czy tak gipka jest w...

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
To jest normalnie klasyka!!

M@RCO [ Centurion ]
Nom, Panienka nieźle zamiata kuperkiem ^^ Muzyczka też nice (z wł. Anima Libera -"Wolna Wola")
|LoW|Snajper [ Senator ]
Ja i tak wole Tile Tequile !
Czarny_xD [ Konsul ]
Tila słabsza :D i pewnie ten układ wymyślało jej 300 choreografów :P
uiouio1 [ Konsul ]
czy z moja meskoscia cos nie tak? dla mnie zenada
czekers [ Turbojugend ]
E, kurcze, jakoś to biednie wygląda...

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Na pewno 'na żywo' lepiej by to wyglądało.
Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]
Na żywo większość rzeczy lepiej wygląda ;]
Ale muszę przyznać niezłe te jej Kocie Ruchy ;]

siurekm [ Strogler ]
Nic ciekawego nie pokazała szczerze mówiąc

bitrotten [ Centurion ]
eee takiesobie
Lilus [ Feline da Housecat ]
Muzyka i video jako całokształt są komiczne, ale technicznie to przyznam, że dziewczę z pierwszego postu jest wymiata całkiem nieźle :D Te z następnych linków to faktycznie co druga w klubie z rnb.
cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]
- Wherever, whenever
- La Tortura
Przypatrzcie się i pomyślcie, czy aby na pewno Shakira nie potrafi lepiej.
bitrotten [ Centurion ]
ta gowniara do shakiry wogole sie nie umywa . zwykle trzesanie tylkiem jak kazda murzynka
u shakiry to widac profesjonalizm . wyraznie widac " linie" miedzy ruszajacymi sie biodrami a nie ruszajacym cialem :)gdzie macha tylkiem biodrami a brzuch i reszta ciala siedzi w miejscu bez ruchu
u tej malolaty podobalo mi sie tylko moment jak ona weszla w kadr i bylo jej tylek widac jeszcze zanim wlaczyla tandetna muze. . . reszta do bani
blazerx [ ]
who cares?