GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ona mogłaby dla mnie tak potańczyć ;] nawet Shakira wymięka :D

05.03.2008
22:49
[1]

Czarny_xD [ Konsul ]

Ona mogłaby dla mnie tak potańczyć ;] nawet Shakira wymięka :D

sami zobaczcie :D tańczyć tak to sztuka ;]



btw. piosenka jest przewspaniała Dx

05.03.2008
22:53
smile
[2]

Frogus121 [ The Chosen of Fortune ]

Mniam.

05.03.2008
22:53
[3]

martusi_a [ Celestial ]

W dobrym klubie to co druga tak potrafi. ;)

05.03.2008
22:54
[4]

Czarny_xD [ Konsul ]

Ale przyznaj że w tłumie ludzi to nie robi takiego wrażenia :D

05.03.2008
22:54
smile
[5]

ronn [ moralizator ]

Dno, ale wybaczam ci, bo można na dupe chociaz popatrzeć.

05.03.2008
22:56
smile
[6]

Shirue [ Konsul ]

Fajnie Fajnie ale mimo wszystko wolę Shakire :P

05.03.2008
22:57
smile
[7]

martusi_a [ Celestial ]

Przyznaję.

05.03.2008
22:57
smile
[8]

Loiosh [ Senator ]

Ogladalem to kiedys mnostwo razy:) Glownie dlatego, ze spodobala mi sie piosenka, ale fakt, ze i video jest lepsze niz nijakie wizualizacje w Winampie;)

05.03.2008
22:57
smile
[9]

Mortan [ ]

taniec dno, dupa fajna, piosenka rozjebująca, az se sciagne xD

05.03.2008
23:00
smile
[10]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

milo sie oglada jej odpowiedz na bas ;)

05.03.2008
23:02
[11]

Czarny_xD [ Konsul ]

Ta piosenka jest już moim dzwonkiem w telefonie :D zakochałem sie :P

05.03.2008
23:04
smile
[12]

Mortan [ ]

ja juz zaaplikowalem do mp3, jeszcze na plyte do samochodu musze nagrac :]

05.03.2008
23:05
smile
[13]

ronn [ moralizator ]

ja juz zaaplikowalem do mp3, jeszcze na plyte do samochodu musze nagrac :]

po co, jak nie masz samochodu

05.03.2008
23:06
smile
[14]

Mortan [ ]

nissan almera bordowy dobrze znasz :>

hmm po namysle musze strzerdzic ze z tych chorym rytmet dziewczyna niezle se radzi ...

specjalnie dla ciebie w okolicach swiat bedzie w ripit łan leciała :>

05.03.2008
23:08
[15]

Volk [ Legend ]

Jak dla mnie ta piosenka to dno, nawet jak na swoj gatunek :P

A dupcia niezla, swoja droga sam juz zakladalem watek z tym linkiem ale z niewiadomych mi powodow zostal usuniety.

05.03.2008
23:11
smile
[16]

ronn [ moralizator ]

Mortan --> Twój? :>

05.03.2008
23:12
smile
[17]

Sz@szlyk [ Konsul ]

W pewnym momencie oglądania filmiku zacząłem się śmiać, sam nie wiem z czego

05.03.2008
23:13
[18]

ElNinho [ STROH 80 ]

taniec jak taniec, dupa jak dupa, piosenka, no cóż o gustach się podobno nie dyskutuje, ale ... badziew jakich mało :D

05.03.2008
23:14
smile
[19]

Mortan [ ]

jeszcze na plyte do samochodu musze nagrac :]

a czy ja gdzies napisalem ze moj ?

aaaa :]

05.03.2008
23:37
smile
[20]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

"milo sie oglada jej odpowiedz na bas ;)"

Czemu połowa ludzi myli Beat z Bassem?
To co "stuka" to automat perkusyjny, a nie syntezator...

05.03.2008
23:48
smile
[21]

Thrud [ Generaďż˝ ]

taka kręcidupa z niej, ciekawe co jeszcze umie

05.03.2008
23:53
smile
[22]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

Thrud - >tanczyc umie, zobacz innej jej filmiki

imho dupe fajna ma , ale nic pozatym ;D

i ten tego , bylo , ze 3 miechy temu ;]

06.03.2008
00:08
smile
[23]

Grand [ The One And Only ]



ta lepsza ... :)

06.03.2008
00:33
[24]

Czarny_xD [ Konsul ]

Grand -> wg mnie porównywalnie ;] chociaż ta druga ma w sobie więcej sexu :D i jej ruchy są bardziej kocie, ale muzyka też jest inna ;P

06.03.2008
00:36
[25]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]



ta jeszcze fajniejsza :D

a ten to wymiata

06.03.2008
00:39
[26]

blazerx [ ]

ble :q

06.03.2008
00:41
[27]

Grand [ The One And Only ]

Ten kretyn w ogródku pozamiatał dzisiejszy wieczór

ta pierwsza tez jest super zapomnailem dodac w poprzednim ;]

06.03.2008
00:47
[28]

blazerx [ ]





ta sama laska imho juz lepsze video :)

06.03.2008
00:48
smile
[29]

McClanesHungOver2 [ PSYCHO REALM ]

Dobra szmula ,niewątpliwie.

06.03.2008
00:59
[30]

Czarny_xD [ Konsul ]

blazerx- nom video leprze ale tamto ma nieziemska muzykę :D

06.03.2008
01:00
smile
[31]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

nie wiem czemu ale jakos nie moge skupic sie na jej tancu :P

mozna prosic o tytuly utworow ktore lecialy w pierwszym linku i tym podanym przez blazerx [28 post]

06.03.2008
01:02
[32]

Czarny_xD [ Konsul ]

tytuł jest taki jak nazwa filmiku - Anima libera ~~!

06.03.2008
01:05
smile
[33]

Krala [ ]

Cóż, troszkę cyrku, troszkę z przydrożnej prostytutki, troszkę z Shakiry. Generalnie - nic ciekawego, ale staraj się ;).

06.03.2008
01:06
[34]

blazerx [ ]

muzyka to bodajze: Patriots - Get Low 1szego nie znam jakas wloska siekaczka :q

06.03.2008
01:10
[35]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

dzieki za podanie tytulow :)
jak by sie komus przydal link do muzyki z tego pierwszego filmiku to prosze bardzo :P jak ktos jest kumaty to nawet mozna z tego linku sciagnac ta muze :)

06.03.2008
01:11
[36]

blazerx [ ]

jaki komentarz lol:
Shaybeck (21 min. temu) :

slut ... but i like her

06.03.2008
01:25
[37]

WolverineX [ Legend ]

jaki tytul ma ta mp trucha ?


06.03.2008
01:28
[38]

blazerx [ ]

ktora? z pierwszego czy 2giego filmiku?

06.03.2008
01:29
[39]

WolverineX [ Legend ]

z pierwszego [ biale ubranie ]

06.03.2008
01:33
[40]

blazerx [ ]

tytul utworu to (nigdy bys sam nie wpadl): Anima libera

06.03.2008
01:37
smile
[41]

kaczmen [ GINOBILI!!! ]

rozumiem, ze mozna popatrzec jak trzesie do tego tylkiem, ale zeby tego sluchac bez tej wizji? :o

06.03.2008
03:12
smile
[42]

Diobeuek [ Quid est veritas? ]

Shaybeck (2 godz. temu) Wyświetl Ukryj

dawaj dawaj mała :d golowicze zaliczają erekcje :D

06.03.2008
04:29
smile
[43]

Coy2K [ Veteran ]

żadne Patriots tylko Flo rida - Low

06.03.2008
04:38
[44]

blazerx [ ]

0o



wiedzialem ze piosenka to Get low nie wiedzialem wykonawcy, moze fake jakis

06.03.2008
04:42
[45]

Coy2K [ Veteran ]

to jest przeróbka dla drużyny Patriots
tu oryginał, czyli to do czego tanczyła panna z filmiku

06.03.2008
04:49
smile
[46]

blazerx [ ]

NIE ZGADZAM SIE!

IDE SPAC!

06.03.2008
06:12
[47]

volvo [ Konsul ]

Pierwszy filmik lepszy bo w drugim tak jej pasek odtaje, że wygląda jakby była shemale :PP

06.03.2008
09:59
[48]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Pierwszy filmik lepszy bo w drugim tak jej pasek odtaje, że wygląda jakby była shemale :PP --> xD

Na drugim fajne ma "bambosze" xD

06.03.2008
10:12
[49]

Boroova [ Gwiazdka ]

Az sie cisnie na usta cytat z piosenki HH:
Krec mi dupa, krec mi dupa, krec mi dupa, krec...

06.03.2008
10:15
smile
[50]

adam423423 [ Pretorianin ]

Nom fajna dupcia

06.03.2008
10:53
smile
[51]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Trzeba przyznać, że panienka co nieco potrafi ;)

06.03.2008
11:12
[52]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Tanczy prawie jak moja kobieta ;) hyhyhy
Piosenka z cyklu "wku***" :)

06.03.2008
11:12
[53]

HumanGhost [ Senator ]

Ile ona ma lat?
Ale te ruchy to wyglądaja na niezbyt skoordynowane. Shakira jest lepsza. :)

06.03.2008
11:33
[54]

Czarny_xD [ Konsul ]

poczytałem troszkę komentarzy i nie wiem czy w to wierzyć ale podobno ta pani jest z Polski ;]

06.03.2008
11:39
[55]

WolverineX [ Legend ]

ktora ??

06.03.2008
11:43
[56]

Czarny_xD [ Konsul ]

no ta, o której jest wątek?

06.03.2008
12:01
[57]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Nie jest z polski --->

I z bliska wcale nie jest ładna :| Za to z tyłu... :p


Znalazłem nawet wersje dla Yoghurta ( N|NJY ):

1.
2.

06.03.2008
12:16
[58]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Btw: Szkoda, że usunęli kategorię +18, można by tam przenieść wątek xD

06.03.2008
13:01
[59]

Czarny_xD [ Konsul ]

Gorillaz 2-D nom jednak nie jest Dx
A co do tych linków to "filmik" z pierwszego jest fajniejszy ;]

06.03.2008
21:42
smile
[60]

Sisieq [ Pretorianin ]

Ciekawe czy tak gipka jest w...

06.03.2008
21:46
smile
[61]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

To jest normalnie klasyka!!

06.03.2008
21:49
smile
[62]

M@RCO [ Centurion ]

Nom, Panienka nieźle zamiata kuperkiem ^^ Muzyczka też nice (z wł. Anima Libera -"Wolna Wola")

06.03.2008
21:59
[63]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Ja i tak wole Tile Tequile !

06.03.2008
22:23
[64]

Czarny_xD [ Konsul ]

Tila słabsza :D i pewnie ten układ wymyślało jej 300 choreografów :P

06.03.2008
22:29
[65]

uiouio1 [ Konsul ]

czy z moja meskoscia cos nie tak? dla mnie zenada

06.03.2008
22:55
[66]

czekers [ Turbojugend ]

E, kurcze, jakoś to biednie wygląda...

06.03.2008
23:00
smile
[67]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

Na pewno 'na żywo' lepiej by to wyglądało.

06.03.2008
23:03
[68]

Piotrus1pan [ ZbiQ2 ]

Na żywo większość rzeczy lepiej wygląda ;]

Ale muszę przyznać niezłe te jej Kocie Ruchy ;]

06.03.2008
23:03
smile
[69]

siurekm [ Strogler ]

Nic ciekawego nie pokazała szczerze mówiąc

06.03.2008
23:07
smile
[70]

bitrotten [ Centurion ]

eee takiesobie

06.03.2008
23:17
[71]

Lilus [ Feline da Housecat ]

Muzyka i video jako całokształt są komiczne, ale technicznie to przyznam, że dziewczę z pierwszego postu jest wymiata całkiem nieźle :D Te z następnych linków to faktycznie co druga w klubie z rnb.

07.03.2008
01:34
[72]

cienki bolo [ Demokratyczny Republikanin ]

- Wherever, whenever
- La Tortura

Przypatrzcie się i pomyślcie, czy aby na pewno Shakira nie potrafi lepiej.

07.03.2008
01:49
[73]

bitrotten [ Centurion ]

ta gowniara do shakiry wogole sie nie umywa . zwykle trzesanie tylkiem jak kazda murzynka

u shakiry to widac profesjonalizm . wyraznie widac " linie" miedzy ruszajacymi sie biodrami a nie ruszajacym cialem :)gdzie macha tylkiem biodrami a brzuch i reszta ciala siedzi w miejscu bez ruchu

u tej malolaty podobalo mi sie tylko moment jak ona weszla w kadr i bylo jej tylek widac jeszcze zanim wlaczyla tandetna muze. . . reszta do bani

07.03.2008
01:54
[74]

blazerx [ ]

who cares?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.