GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Żył z trupem przez tydzień

05.03.2008
22:34
smile
[1]

req_ [ wet and dirty ]

Żył z trupem przez tydzień



Mundurowi kilkakrotnie pukali do drzwi, nim otworzył im 18-letni chłopak. Spokojnie wpuścił ich do środka. Policjanci w jednym z pokoi obok balkonowych drzwi znaleźli ciało kobiety w stanie rozkładu. Zakryte ręcznikami i dywanem. Syn kobiety, który otworzył policjantom drzwi, został zatrzymany.

Z naszych ustaleń wynika, że nastolatek mógł udusić swoją matkę w zeszłą środę. Gdyby ta wersja się potwierdziła, chłopak dziś usłyszałaby zarzut zabójstwa i trafiłby do aresztu.

Heh, nie mógł zakupić zamrażarki sklepowej, skoro zabił matkę - pewnie miała kasę. Powoli wkracza do nas ameryka i ich sposoby na zabijanie.

05.03.2008
22:45
smile
[2]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Może zwyczajnie spoobał mu się film Gnijąca panna młoda. A, że nie miał dziewczyny...

06.03.2008
12:04
smile
[3]

Łysack [ Przyjaciel ]

znowu Białystok!

06.03.2008
12:05
[4]

HumanGhost [ Senator ]

Matko, koleś chyba nieźle ma poprzestawiane pod sufitem.

06.03.2008
12:06
[5]

wielebny_666 [ Generaďż˝ ]

To nic, syn mojej byłej nauczycielki j. rosyjskiego, zabił ją bo nie pozwoliła mu zrobić imprezy w domu, ciało zawinął w dywan i wystawił na balkon (była zima) a potem zadzwonił po kumpli i zrobił imprezę.

06.03.2008
12:08
smile
[6]

stanson_ [ Szeryf ]

Białystok jednak rządzi :)

06.03.2008
12:10
smile
[7]

req_ [ wet and dirty ]

Taaa, kochane i pocieszne miasto.

06.03.2008
12:11
smile
[8]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Niedługo faktycznie niczego nie będzie.

06.03.2008
12:15
[9]

Łysack [ Przyjaciel ]

Miał dużo kolczyków i taką czarną grzywkę - przypomina staruszka.

o kurde, to emo są groźne O_o

06.03.2008
12:18
smile
[10]

fifek9000 [ Generaďż˝ ]

Białystok jest :D

06.03.2008
12:24
[11]

reksio [ Q u e e r ]

No, Białystok to killuje jak leci, hurtowo.

06.03.2008
12:25
[12]

Vidos [ Legend ]

To okropne, pewnie coś z psychiką nie tak.

06.03.2008
12:25
[13]

camelx [ Pretorianin ]

Szok :|

06.03.2008
12:29
smile
[14]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Co te gry komputerowe robią z ludźmi...

06.03.2008
12:31
smile
[15]

szuru-buru [ Jacuś ]




Moje miasto to Bialystok

06.03.2008
12:37
[16]

Van Gray [ Tengu ]

Zawsze wiedziałem, że tam, w Białymstoku, mają ułańską fantazję.

06.03.2008
12:44
[17]

Y0D4 [ Pretorianin ]

No, Białystok to killuje jak leci, hurtowo.

Białystok ma najmniejszy wskaźnik przestępczości spośród większych miast w Polsce.

06.03.2008
12:45
[18]

req_ [ wet and dirty ]

Van Gray: jakby miał fantazję, to pokroiłby matkę i zamknął w lodówce, skoro nie stać go było na zamrażarkę.

06.03.2008
12:49
[19]

Dryf Wiatrów Zachodnich [ Pretorianin ]

"Zaniepokoił go silny odór, jaki wydobywał się z mieszkania"

To trup az tak mocno pachnie ?

06.03.2008
12:50
[20]

req_ [ wet and dirty ]

Dryf Wiatrów Zachodnich: potrzymaj surowego schabowego, albo kurczaka na talerzu przez tydzień. Będziesz pół dnia wietrzył kuchnię.

06.03.2008
13:21
smile
[21]

ambu_ [ Pretorianin ]

W gazetach i tak napisza, ze to wina Tibii albo Warcrafta.

06.03.2008
13:32
smile
[22]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Co sie z tym Bialystokiem wyrabia... Ludzie tam za wszelka cene chca aby ich miasto bylo najbardziej znane w kraju? :]

06.03.2008
15:25
[23]

super game fan [ Konsul ]

Trza było Konona wybrać... nie było by niczego, nie było by i tego

06.03.2008
15:31
[24]

Tomcio xD [ Konsul ]

Co się z tym światem dzieje same afery, zabójstwa.

06.03.2008
19:33
smile
[25]

Sisieq [ Pretorianin ]

Moje zdanie to takie: że sumienie za karę kazało mu zostać w tym domu i cierpieć za grzech który zrobił.

06.03.2008
19:37
[26]

_MaZZeo [ Senator ]

Swoją drogą to nagromadzenie idiotów na km2 na osiedlu Nowe Miasto jest chyba najwieksze w miescie.

06.03.2008
19:45
smile
[27]

fifek9000 [ Generaďż˝ ]

ale tam musiało śmierdzieć tym trupem i to w fazie rozkładu feeeeeee.....

06.03.2008
19:55
[28]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Swoja matke zabic to naprawde trzeba miec popie***** w glowie.

06.03.2008
19:57
smile
[29]

Lolter [ African Herbman ]

Białystok daje rade.

06.03.2008
20:03
smile
[30]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

uuu... akurat jestem w trakcie jedzenia kanapki...

06.03.2008
20:05
[31]

blazerx [ ]

kiedys ogladalem program jak syn zabil matke, pocial ja na kawalki, ugotowal i zamurowal kolo lazienki(Na serio 100%)

chyba tez w bialymstoku

06.03.2008
20:08
smile
[32]

niedostateczna [ Legionista ]

omg własną matkę zabić...
wrrr.

06.03.2008
20:33
smile
[33]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

tylko Białosytko

06.03.2008
20:53
[34]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

za komuny było wieele lepiej, same szuowiny w tym kraju

06.03.2008
20:54
[35]

Lukis171 [ Poznańska Pyra ]

znowu Białystok ;)

06.03.2008
20:57
smile
[36]

alpha_omega [ Senator ]

Ależ wy macie poprzestawiane w głowie :)

Białystok to znacznie bezpieczniejsze miasto, niż taka Warszawa, czy Kraków. No, ale w gazecie coś napisali, to tam musi być niebezpiecznie.

06.03.2008
21:00
[37]

blazerx [ ]

Lincoln--> poweidz co mozesz dziesieciolatku wiedziec o komunie?

06.03.2008
21:01
[38]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

omg własną matkę zabić...

Zabić to pół biedy... Potem jeszcze w dywan zawinąć i posadzić w fotelu...

06.03.2008
21:02
[39]

alpha_omega [ Senator ]

Toż od razu widać, że gość jakichś psychnięty, po prostu umysłowo chory:

"Spokojnie wpuścił ich do środka"

06.03.2008
21:03
smile
[40]

blazerx [ ]

a co mial robic? akcje pod magdalenka z widelcem?

06.03.2008
21:07
[41]

alpha_omega [ Senator ]

blazerx -------------->

Głupie pytanie. Nikt świadomy dokonania takiego czynu i zdrowy na umyśle nie otwiera spokojnie drzwi policji.

Możesz sobie dodać np. z miną człowieka żyjącego w innej rzeczywistości np. ze ścierką do zmywania naczyń i uśmiechem na ustach jakby witał gości (poważny, nieleczony schizofrenik; szok etc.), albo z miną nie wyrażającą żadnych emocji (psychopata; choć taki by raczej uciekał), albo z miną jakby robił to mechanicznie i nie był do końca świadom otoczenia (szok po dokonaniu takiego czynu). Tyle.

06.03.2008
21:10
[42]

blazerx [ ]

@a_o

ty go uwazasz za chorego psychiczne bo otworzyl dzrzwi policji? ja go uwazam za chorego poniewaz zabil wlasna matke

06.03.2008
21:13
[43]

alpha_omega [ Senator ]

blazerx -------------->

Z tego wynika, że nie masz pojęcia o czym mówisz i nie rozumiesz tego co piszę (zakładasz jakieś wydumane tezy; co to w ogóle za pytanie? owszem uważam, że mordowanie własnych rodziców jest zupełnie naturalne, nawet wskazane, ależ oczywiście, to świadczy o kulturze bycia).

Nie trzeba być chorym psychicznie, ażeby zabić rodzica. Natomiast fakt, że bardzo dziwnie się zachowywał jak na mordercę, to co zrobił z ciałem, jak zabił matkę etc. bardzo wiele mówi; albo już był chory (najprawdopodobniej), albo popadł w szok, gdy sobie uświadomił co zrobił. To nie jest normalna reakcja mordercy na przybycie policji.

06.03.2008
21:17
[44]

blazerx [ ]

urodzony medrca z ciebie? masz jakis dyplom do poparcia swojej tezy? moze bys sie poduczyl znim zaczniesz gadac bzdury

A narazie pogadaj sobie do mojej reki :P


Żył z trupem przez tydzień - blazerx
06.03.2008
21:19
[45]

alpha_omega [ Senator ]

blazerx ------------->

Sam się poducz. Jak mi udowodnisz, że gadam bzdury to jutro kupię podręcznik psychiatrii. Boli Cię, że nie trzeba być chorym psychicznie, ażeby zabić rodzica? Niestety - to prawda.

Że też zawsze się jakiś trafi, co będzie się z czymś czuł źle i gadał be na każde a, żeby podleczyć swoje wyobrażenia.

06.03.2008
21:26
[46]

blazerx [ ]

Nic nie zamierzam udowadniac ale skoro dla ciebie tekst w jakiejs gazetce jest wystarczajacy do wystawiania opinni psychologicznych odnosnie kogos to gratutluje

Moze zaczniesz pracowac w sadzie? Naprawde mecza mnie wypowiedzi niedouczonych interentowych stworow, miales jakikolwiek zwiazek z takimi sprawam zebys wysuwal swoje daleko posuniete wnioski? watpie, ale moge cie uswiadomic ze proces postepowania w przypadku zabojstwa nie polega na analizie zatrzymania podejrzanego :P

06.03.2008
21:32
[47]

alpha_omega [ Senator ]

blazerx ------------->

A Ty miałeś, że się mądrzysz, iż dlatego, że zabił tzn. że chory psychicznie? Nie wystawiam żadnych opinii, mniemam. To Ty głosisz jakieś totalnie nieprzystające do rzeczywistości powiązania np. twierdzisz, że człowiek zdrowy psychicznie nie jest w stanie zabić własnego rodzica. Kłócisz się, że tak jest. Wmawiasz jakieś brednie, bo - niech inni wiedzą - Twoje zdanie wyglądało tak:

ty go uwazasz za chorego psychiczne bo otworzyl dzrzwi policji - nie miało żadnego znaku zapytania na początku, dopiero gdy napisałem ostrą odpowiedź to je zmieniłeś i w konsekwencji ja zmieniłem odpowiedź. Oczywistym jest, że to jest sygnał, a nie diagnoza, pewna oznaka do przemyślenia. Oznaka w całym kontekście wydarzenia.

Ja tylko mówię, że absolutnie nie masz tutaj racji. I stwierdzam, iż nie jest normalną reakcją u osoby, która dokonała mordu bierność wobec najścia policji. Albo zatem gość był chory, albo popadł w szok, albo stwierdził, że zasługuje na ujęcie.

Dla stwierdzenia choroby psychicznej dużo istotniejsze jest natomiast zbadanie jak zabił, co zrobił z ciałem, jak reagował, a nie to, że zabił. Czego Ty nie rozumiesz. Co oczywiście nie zmienia faktu, że gość będzie poddany badaniom.

06.03.2008
21:38
[48]

blazerx [ ]

a_o--->


wyobraz sobie, ze jakis czas spedzilem w sadzie(nie w roli oskarzonego :)) + badajac akta podobnych spraw + rozmowy z bieglymi sadowymi, naprawde nie mam zamiaru tracic wiecej czasu tutaj probujac pokazac tobie, ze jakis wycinek z gazety jest g warty i swoje dywagacje mozesz zostawic dla siebie i dla kumpli na rozmowy przy krakersach :N

odsylam do obrazka w poscie [44]

naprawde, wstan od monitora i przejdz sie do sadu, wstep jest wolny i popatrz jak wyglada prawdziwa rozprawa

06.03.2008
21:43
[49]

alpha_omega [ Senator ]

blazerx -------------->

A o czym my tutaj rozmawiamy? Nie o wycinku z gazety? Ty pomyśl trochę, co mówisz.

Wyrażam swobodną opinię na forum, a ty wyjeżdżasz z jakimiś zarzutami. Głosisz, że ja nie mogę za oznakę traktować reakcji, kiedy Ty za takową traktujesz zabójstwo. A i w jednym i drugim przypadku jest to domniemanie. Bada się ewentualną chorobę zabójcy, po oznakach i badaniu psychiatrycznym, a nie po zabójstwie jako samym fakcie pozbawienia kogoś życia. Tutaj Ty dalece nie przystajesz do rzeczywistości.

A na forum każdy sobie może różne rzeczy głosić. Ja np. jestem biegłym sądowym psychiatrą z 40-letnim doświadczeniem w zawodzie.

Zanotuj sobie w swoim sądowym umyśle - że forum TO JEST rozmowa przy krakersach, panie kumpel biegłych.

06.03.2008
21:46
[50]

blazerx [ ]

prosze zrob mi ta przyjemnosc i wklej tu jakis link do wikipedi jako potwierdzenie twoich tez, prosze...

06.03.2008
21:47
[51]

alpha_omega [ Senator ]

blazerx ------------->

Jakich tez? Pokaż mi jakąś absurdalną moją tezę.

Acha - i poproszę skan dyplomu z AM.

06.03.2008
21:51
smile
[52]

hopkins [ Zaczarowany ]

"Gorillaz 2-D [ Level: 6 - Miejsce Na Twoją Reklamę ]

omg własną matkę zabić...

Zabić to pół biedy... Potem jeszcze w dywan zawinąć i posadzić w fotelu..."

Leze :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.