Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Jak sobie poradzę? Mam małego ...
... stracha ( :D ), jak będzie wyglądać moje życie w przyszłości ...
skończyć szkołę, zdać maturę, iść na studia i je skończyć, pracować i umrzeć ...
strach myśleć o dalszym życiu
jedyne co mi na myśl przychodzi to łacińskie Carpe Diem ...
jak wyglądało wasze dorastanie ?
ASZ5 [ Pretorianin ]
Wygląda :)
podobnie + niechęć do wszystkiego od pewnego czasu ;]
N2 [ negroz ]
Wszystko jakoś się ułoży, nie ma się czym przejmować na zapas.
MasterDD [ :-D ]
No wiec, egh eghm - moje dziecinstwo.
W sumie nic nie pamietam, az do teraz, gdzie oto dostalem sie do pierwszej klasy gimnazjum i jakos mi idzie.
Wiec zią, nie martw sie, everything's gonna be okay :)
Łysack [ Przyjaciel ]
też tak mam ostatnio..
zaczynają mnie przejmować pewne sprawy w kolejności czasowej:
podobnie jak 25 innych osób w klasie miałem 1 z fizyki na semestr, obawiam się egzaminu komisyjnego na który pozwolić sobie nie mogę gdyż planuję wyjazd za granicę na całe wakacje.
obawiam się właśnie tego wyjazdu, szczególnie tego, że nie znajdę tam pracy, a nie zdążę do wyjazdu uzbierać sobie wystarczającej ilości pieniędzy, żeby się tam utrzymać przez 3 miesiące z oszczędności.
następnie obawiam się matury, choć nie jakoś bardzo ale jednak, szczególnie tego, że nie znajdę motywacji do nauki w ramach przygotowań:)
obawiam się, że nie znajdę się w 30% zdających egzamin zawodowy i zmarnuję dodatkowy rok który poświęciłem na technikum.
obawiam się, że po maturze chcąc zrobić przerwę na wyjazd+ukończenie kursów przydatnych do pracy WKU odrzuci mój wniosek o odroczenie wojska i będę musiał spędzić rok w kamaszach
obawiam się, że zbyt wcześnie powiększę rodzinę i nie będę miał jeszcze perspektyw do znalezienia pracy która pozwoliłaby na godziwe utrzymanie mnie, żony przez czas macierzyństwa oraz przede wszystkim dziecka
obawiam się, że nie wszystko ułoży się po mojej myśli w ważnych życiowych kwestiach..
jest wiele obaw, ale jak na razie żyję chwilą i cieszę się tym co mam:) a to czego się najbardziej obawiam, czyli stracony rok w wojsku z którym nijak nie wiążę swojej przyszłości ma zostać niedługo zlikwidowane:)
Paul12 [ Buja ]
Ech, a ja dzisiaj dostałem wyniki próbnych matur. 29% z fizy, 85% z angola. Jebać PWR, idę na filologię ;p
M@RCO [ Centurion ]
"
No wiec, egh eghm - moje dziecinstwo.
W sumie nic nie pamietam, az do teraz, gdzie oto dostalem sie do pierwszej klasy gimnazjum i jakos mi idzie. "
---> Spadłem z krzesła ^^ MasterDD, mleczko jeszcze pod noskiem masz dzieciaczku.
O dziecinstwie bedziesz mogl porozmawiac w wieku 40 - 50 lat. Narazie ucz się żebyś to gimnazjum (Wylęgarnia matołów) ukończył...
Co do tematu:
Shaybeck --> Jakoś to będzie... skończysz szkołę, nawet nie wzrócisz uwagi kiedy, matura jakos pójdzie, poznasz laske i jakos sie ułoży :)
Czarny scenariusz w spoilerze:
techi [ All Hail Lelouch! ]
Ja tam się obawiam, że nie będę miał na piwo przed sesją:)
Po co się przejmować innymi rzeczami?:)
Volk [ Legend ]
M@RCO
LOL
Liczyrzepa [ Konsul ]
tylko po co konczyc szkole?
zdać maturę??
iść na studia???
je skończyć????
pracować?????
umrzeć - to już w ogóle bez sensu!
siurekm [ Strogler ]
No, ale oprócz szkoły, zadania matury to powinieneś pomyśleć także o dziewczynie lub wyjechać na wakacje, i cieszyć sie chwilą, a nie przejmować sie ze umrzesz, każdy umrze i nie ma zmiłuj się
Loiosh [ Senator ]
Do czesci "zdac mature" wszystko jest jeszcze proste. Potem rzeczywiscie sprawy zaczynaja sie kompikowac,bo wszystko zalezy od Ciebie,ale da sie ogarnac. I chociaz ja sam najlepszym przykladem moze nie jestem,bo w wieku 21 lat ciagle mam profesje lekkoduch/utracjusz,to moge chociaz powiedziec,ze studia sa calkiem fajne:) A pamietam,ze jak bylem mlodszy to myslalem,ze na studiach to full bedzie powaznych ludzi bedzie i ogole zamula. Chociaz z drugiej strony na informatyce tak wlasnie mialem:)
Pan P. [ Generaďż˝ ]
Paul12 --> @[6]
Młody człowieku, jakże bliska jest mi ta filozofia. :-)
blazerx [ ]
nie lubie tej atmosfery, ja tu sie probuje cieszyc zyciem a tacy jak Lyczek mnie doluja :(
Kolotek [ Centurion ]
Hmmm! W technikum wszystko się zaczeło , życie się zaczeło Dołki , smutki radosci i szczescia a takze rozrywkowe imprezy ! Pamiętam jak w dzien w dzien chlałem alkohol z kumplami z podworka(taka Polska , takie dzielnice) , a przecie jutro do szkoły ale wracało się na chawire koło 1:00 , a stara jak zwykle beret musiała zjechać .... Co ty se K*rwa myslisz , nie zdasz , pijany do domu codzienie schodzisz itd. Zeby to jeszcze było po za szkoła ,a tu w szkole w palnik się dawała 0,5l gorzkiej wtedy o mało co a ze szkoły bym wyleciał ale dałem rade ! I jakos maturke też zdałem !Zawsze jakieś odpały się robiło na miescie drzwi się żulom wynosiło z chaty i nad jeziero <lol2> Boruty się kroił pod pubami , co tu mówić , sami wiecie jak to się w naszym kraju żyje ! Mówie wam życie jest krótkie i nigdy nie zamierzalem go spedzic żmudnie ! Nie nawidze takich ludzi , którzy tylko przesiaduja w domu i wkuwaja ... ble ble ble tracą sens zycia , a przecie w 2012 koniec świata ma być nie ;p ;p ! korzystac z życia i nie żałować , potem będzie co wspominać ! pozdrowienia ! ! !
mrEdDi [ Sygnatariusz ]
a ja się właśnie takim czymś nie przejmuje xD mam najlepszy rok w życiu ;P rok 18stek xD wiec, teraz to czekam na weekendy ;) potem bede się martwił maturą :P aczkolwiek i tak wszyscy umrzemy, i pewnie nic po sobie znaczącego nie pozostawie jak 90% ludzkości ^^
Lewy Krawiec(łoś) [ Cęturion ]
Co z Wami? W życiu nie piliście?
Paul12 [ Buja ]
Pan P. - żółwik! (m)
Lewy Krawiec(łoś) - jw. :)
alpha4175 [ Pro Gamer ]
Tak samo, w ogóle nic nie widziałem i nie wiedziałem co będzie w przyszłości. Mam tak do teraz. ;)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
Łyczek ? a gdzie on tutaj bo go nie widzę ...
Kubcys [ Virtual Tuner ]
M@RCO -> "Wylęgarnia matołów"? jestes cwaniak bo gimnazjum zapewne Ciebie ominelo. To prawda wiekszosc ginazjalistow to idioci ale nie wszyscy do cholery! ty pewnie jestes starym tetrykiem ktory zrzedzi na kazda rzecz jaka uslyszy...
Krala [ ]
Przestań sobie zawracać głowę pierdołami :)
Paul12 [ Buja ]
Kubcys - "ty pewnie jestes starym tetrykiem ktory zrzedzi na kazda rzecz jaka uslyszy... "
To Ty chyba Dyca nie widziałeś...
martusi_a [ Celestial ]
[23]
O przepraszam, to JA jestem starym tetrykiem i życia nie znam, a Dycu tylko mi o tym przypomina. :)
Mazio [ Mr Offtopic ]
7/10
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
mina uśmiechniętego Mazia - bezcenna :D
MasterDD [ :-D ]
[7] :-D
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
doo góryy
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Tytuł wątku wymiata.
Kompo [ Legend ]
Lewy Krawiec(łoś): Co z Wami? W życiu nie piliście?
Lolter [ African Herbman ]
Od Ciebie zalezy jak będzie wyglądało to życie. Możesz pracować 40 lat w jednej firmie i dożyc(lub nie) emerytury a później umrzeć z głodu albo braku kasy na leki (jeśli będziesz pracował w Polsce). Ale możesz robić coś innego, najlepiej wyjechać próbować się wybić w tym w czym jesteś dobry. W Polsce nie licz na to, że zrobisz kariere.
seppu [ Konsul ]
Łyknij zimnego piwa, zapuść rytmy disco-polo i wyluzuj. Życie jest piękne i kolorowe :-)
Paul12 [ Buja ]
seppu - Seppuku, to Ty? :)
seppu [ Konsul ]
Paul12 -> Przykro mi, ale nie :)
szuru-buru [ Jacuś ]
techi [8]
Dokładnie, pewne rzeczy mają wyższy priorytet niż inne
Będzie co ma być, lato idzie, mam nadzieje że jakąś robotę już mieć będę, sesja w piątek mi sie skończy, a dalej to już z górki :)
Zawsze może być gorzej, a nie koniecznie może być lepiej. Trzeba cieszyć sie chwilą, szczegółami na które niektórzy zaganiani ludzie nie zwracają uwagi. Żyj tak by niczego nie żałować, bo życie masz aby jedno. Gimnazjum, liceum, studia(dzienne) to podobno najlepsze lata, potem coraz częściej zaczyna dopadać szara codzienność i wpada sie w rutynę. Imprezuj, baw się, szalej, ale z umiarem, nie zapomnij, że są rzeczy ważniejsze od tego.
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Bart2233 [ Generaďż˝ ]
Żyjemy dla samego życia jak w przyrodzie.
Człowiek jednak jest istotą która próbuje osiągnąć coś więcej, chociaż ambicje mamy różne.
NyyKo-->A w odwrotnej sytuacji, co by było, gdybyś był nieśmiertelny, dlaczego byś żył?