GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Niewidzialna lina - dobry patent, trza wypróbować

05.03.2008
22:09
smile
[1]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

Niewidzialna lina - dobry patent, trza wypróbować

były pojedyncze filmiki w wątkach, jednak to jest tak dobre że opłaca się robić nowy wątek :D

myślę że w Polsce w większości by się skończyło to tak - w szczególności 2:30 czas


jednak dobrze zrobione skutkuje tak










dla jasności - tam nikt nic nie trzyma

05.03.2008
23:30
[2]

Rybha [ Generaďż˝ ]

Buahahaha. Pomysł wypaśny. :D Nie wiem czy było czy nie, w każdym bądź razie nie widziałem tego wcześniej. Niezła jest polewka z tych kierowców, chociaż ludzie są jeszcze lepsi, podnoszą nogi nie wiadomo dlaczego. ;)

05.03.2008
23:41
smile
[3]

Skrz@t [ Młody Gniewny ]

hahaha ostro :D kiedys przecwicze to z kumplami :D

05.03.2008
23:45
smile
[4]

blazerx [ ]

krecone w stanach, dobrze, ze nie trafili na samochod z murzynskimi dilerami narkotykow bo by sie na strzelaninie skonczylo ;)

05.03.2008
23:51
smile
[5]

Latynosik [ Centurion ]

Tez sie kiedyś w to bawiliśmy, ale przestaliśmy gdy raz z audicy wyskoczyli typy i zaczęli nas gonić xD

A i raz gdy probowaliśmy zrobić to z tirem, to zamiast hamować to tir przyspieszył i zjechał lekko na pobocze probując rozjechać kumpla ;p

05.03.2008
23:51
[6]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

na osiedlu to bym w ryj dostał pewnie od sąsiada :D

05.03.2008
23:53
[7]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Hehe ja tak kiedyś robiłem z kumplem - to znaczy podobnie. Dokładnie nieśliśmy szybę na chodniku :) Ludzie nas mijali, inni przechodzili. Jeden przeszedł pod :D

05.03.2008
23:55
[8]

techi [ All Hail Lelouch! ]

To niby jakieś fajne jest albo śmieszne?

06.03.2008
00:01
smile
[9]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

06.03.2008
00:03
[10]

Rybha [ Generaďż˝ ]

techi ---> Jedni lubią pierogi, inni gołe nogi. Każdy ma inne poczucie humoru. :P

06.03.2008
00:07
smile
[11]

Exquisite [ Pretorianin ]

Fajne tylko w ryja można dostać

06.03.2008
07:26
smile
[12]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Jedyne czemu się dziwię to cierpliwość tych młodych ludzi. Toż ile razy Oni musieli to robić żeby w końcu znaleźć takich ludzi?

Po prostu łał O_o

06.03.2008
07:28
[13]

m1a87z [ NDAKOTA ]

niezłe :Dheyh

06.03.2008
16:41
[14]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

domyślam się że to pół dnia roboty żeby kilku frajerów znaleźć

06.03.2008
16:47
smile
[15]

Arxel [ Legend ]

To jest lepsze:




Ale trzeba dobrze skoczyć na ścianę, bo inaczej można nabawić się jakiegoś urazu... U mnie chyba wybity duży palec u nogi... Boli jak diabli :-)

Zrobiliśmy to we trzech na sali gimnastycznej, bo tam jedynie było dużo miejsca... Szkoda, że w szkole nigdzie nie ma dogodnych warunków...

06.03.2008
16:54
smile
[16]

Da_Mastah [ Elite ]

Arxel:



Tego spróbujcie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.