GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam do sprzedania parę używanych gier w dobrym stanie.

05.03.2008
22:07
smile
[1]

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]

Mam do sprzedania parę używanych gier w dobrym stanie.

Oblivion 40 zł
F.E.A.R. 30 zł
F.E.A.R. Extraction Point 35 zł
Company of Heroes 40 zł
Prince of Persia: Dwa Trony 45zł
Stalker: Cień Czarnobyla 50zł
Gothic III: 60 zł
Władca Pierścieni Powrót Króla [Film dvd] 30 zł

lub też cały zestaw za 220 zł. Mam zamiar wystawić aukcję na allegro, tylko właśnie nie wiem, co mi się bardziej opłaci. (tzn cały zestaw razem trudniej będzie sprzedać, wiadomo...) Takze czekam na waszą radę- razem czy oddzielnie? ;] Jutro zajrzę, dobrej nocy.

05.03.2008
22:16
[2]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

wystaw jako pojedyncze i dopisz że możesz sprzedać wszystko na raz

05.03.2008
23:13
[3]

Aragorn [ Chor��y ]

Wystaw cały zestaw, ustaw kup teraz za 210-220 i jesli pójdzie po takiej cenie do dorzuć jakiś gratis.

05.03.2008
23:31
smile
[4]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

trochę zawyżone te ceny,


w sumie to stalkera

06.03.2008
07:33
[5]

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]

Gothic III - 50 zł

Mała poprawka ze względu na moje niedoinformowanie... :)

Oczywiście wszystkie gry to wersje premierowe, chyba zrobię tak jak napisał Aragorn (pozdro imienniku ;D)

06.03.2008
07:44
[6]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

no wiesz ... niektóre gry to zawyżyłeś troszku :P

Np Stalker now kosztuje od 45 do 55 zł
F.e.a.r to samo :P

Ale jak wystawisz na allero tk jak pisali poprzednicy to napewno dostaniesz za to min 190złł :D

06.03.2008
07:48
[7]

Selman [ Senator ]

princa bym kupił bo tylko ta część mi brakuje ale kasy teraz brak;)

wystaw pojedyńczo:)

06.03.2008
08:02
[8]

Locke. [ Pretorianin ]

Nowy Oblivion chodzi po 39zl.

06.03.2008
08:04
[9]

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]

Kurde, czy na tym świecie cokolwiek jeszcze opłaca się sprzedawać? :D

I tak zrobię jak napisał Aragorn, tylko mam nadzieję że znajdzie się kupiec...

06.03.2008
08:07
[10]

kiub@ [ Zagubiony ]

"Dwa Trony" to ja widzę na allegro za 35 zł ;D

06.03.2008
08:29
[11]

sajlentbob [ Vetus Fungus ]

Drogo. Dlaczego ktoś miałby kupić używane jeśli w tej samej cenie może kupić nowe? Poza wymienionymi poniżej, które może kupić nowe i taniej:
F.E.A.R. Złota Edycja - 50pln

Prince of Persia: Dwa Trony - 30pln

Gothic 3 - 50pln


5min szukania. Zapewne można by znaleźć jeszcze taniej.

06.03.2008
16:08
[12]

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]

Dzięki, ale kiedy zakładałem wątek o wycenieniu owych gier, nikt się nie wpisał tylko polecono mi samemu szukać tych cen. Nie wszystkich szukałem a niektóre były zaskakująco niskie... Cholera, może faktycznie zejdę z częścią cen ;/

Oblivion 35 zł
F.E.A.R. 20 zł
F.E.A.R. Extraction Point 20 zł
Company of Heroes 40 zł
Prince of Persia: Dwa Trony 30 zł
Stalker: Cień Czarnobyla 40 zł
Gothic III: 40 zł
Władca Pierścieni Powrót Króla [Film dvd] 20 zł

Dalej bym nie zszedł, bo mi się nie opłaca ;/

i cały zestaw za 190 zł + Unreal II

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.