GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tez wam tak, wolno chodzi?

05.03.2008
22:01
[1]

Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]

Tez wam tak, wolno chodzi?

Też wam tak zamula, teraz GOL? Bo jakis 10 minut, praktycznie nie, ma możliwości korzystania z serwisu :/
Z łączem, wszystko ok inne strony śmigają, jak należy.

05.03.2008
22:01
[2]

Narmo [ nikt ]

Działa bardzo dobrze.

05.03.2008
22:02
[3]

MasterDD [ :-D ]

Podbijam tu co pare minut i wszystko jest ok.

05.03.2008
22:03
[4]

wishram [ lets dance ]

TAK, GOL strasznie zamula

05.03.2008
22:04
[5]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

U mnie na ff z programem palanta chodzi błyskawicznie, na ie się ślimaczy.
Prawdopodnie jakiś szpieg typu gemius, czy mediainter ma przeciazony serwer.

05.03.2008
22:05
[6]

Volk [ Legend ]

Stronka dziala blyskawicznie :)

05.03.2008
22:06
[7]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Ufff...
A już myślałem, że to znowu siakiegoś wirusa załapałem, a to tylko jakiś serwer czy cuś na GOLu siadło. ;P

05.03.2008
22:10
[8]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Tak mi tez tak zamula, strasznie, ale może to chwilowe

05.03.2008
22:11
smile
[9]

barcio321 [ Konsul ]

mi zamula jak h*j i nie tylko gola :'//

05.03.2008
22:13
smile
[10]

Sz@szlyk [ Konsul ]

Zmula jak cholera...

05.03.2008
22:17
smile
[11]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Zamuuuuuła straszna...

05.03.2008
22:19
smile
[12]

pablo397 [ sport addicted ]

zamułaaaa...

05.03.2008
22:19
smile
[13]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

a mi fruwa aż miło

05.03.2008
22:19
[14]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Wlecze się i nie tylko GOL. Sądze, że jest to spowodowane tym, że właśnie ściągam plik z rapida;)

05.03.2008
22:19
[15]

Moshimo [ FullMetal ]

Dziwne, mi tez zamula ogolnie net od jakis 10 minut..

05.03.2008
22:20
[16]

Emill_ver2 [ Pretorianin ]

zamula (Opera, Neostrada 1 Mbit)

05.03.2008
22:22
smile
[17]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Pewnie ktoś internet na dyskietke zgrywa.

05.03.2008
22:23
[18]

nutkaaa [ Panna B. ]

Po 19 jakoś kompa włączyłam i cały czas mi cały net zamula :/ GOL, YT, Gmail...

05.03.2008
22:25
smile
[19]

MasterDD [ :-D ]

Jest tak jak pisalem - neo wali sie wojewodztwami :)

Niedawno my mielismy przykrosci, teraz przyszla kolej na Was :-)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7416019
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7463576&N=1



U mnie :
DL - 1027
UP - 257

Baaardzo dobrze :)
Pomorze, Neo 1 Mb/s

05.03.2008
22:30
[20]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

MasterDD---> Mi ohydnie zamula , ale nie mam neostrady, mam radiówke , ale to tylko gorzej...

05.03.2008
22:33
smile
[21]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

mi tylko gol tak wolno łazi

Download: 1925 kbps
Upload: 233 kbps
Latency: 46 ms

Livebox 2mb, Zakopane

05.03.2008
22:33
[22]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

mi sie dopiero dzisaj net odmulil... przez ostatni tydzien moglem jedynie przegladac strony.

jakies 10 minut temu mialem problem z wejsciem na GOL'a, a inne stronki normalnie chodzily

05.03.2008
22:36
[23]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

GOL chodzi mi bardzo wolno. Mam Chello (5mbit/s). Inne strony OK.

[edit] I już jest dobrze :)

05.03.2008
22:43
[24]

Backside [ Generaďż˝ ]

(po minucie loadingu)
tak :)

05.03.2008
22:43
[25]

Karl0ss [ Konsul ]

Mam Neo. GOL strasznie wolno, pozostałe strony normalnie

05.03.2008
22:44
[26]

wishram [ lets dance ]

już działa normalnie

05.03.2008
22:50
[27]

lo0ol [ Jónior ]

Od około 14:00 mam jakieś 25% utraconych pakietów ... do wszystkiego więc nie wiem jak to wygląda z GOLem. VectraNet > all

05.03.2008
22:56
smile
[28]

Sz@szlyk [ Konsul ]

Już chodzi normalnie

05.03.2008
23:18
[29]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Było źle ale jest już ok :)

05.03.2008
23:22
[30]

.:Jj:. [ The Force ]

Ja jakoś nigdy nie dostrzegałem problemów z GOLem, jak już to mi cały Net pada:) Choć ostatnio miałem trochę problemów z dodawaniem zdjęć, mniej więcej za 3/4 próbą dodawało post. Dziś jak przeglądam GOLa to u mnie chodzi normalnie w sumie..

05.03.2008
23:24
[31]

Kuba_3 [ Pretorianin ]

Potwierdzam, wolno strasznie chodzi (Vectranet, 2 Mbit/s)

05.03.2008
23:26
[32]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

juz w normie :]

05.03.2008
23:57
smile
[33]

London Leatherboy [ Pretorianin ]

Bardziej juz nie dalo sie pogwalcic zasad interpunkcji?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.