Rozner99 [ Patrz na mnie suko ]
Tez wam tak, wolno chodzi?
Też wam tak zamula, teraz GOL? Bo jakis 10 minut, praktycznie nie, ma możliwości korzystania z serwisu :/
Z łączem, wszystko ok inne strony śmigają, jak należy.
Narmo [ nikt ]
Działa bardzo dobrze.
MasterDD [ :-D ]
Podbijam tu co pare minut i wszystko jest ok.
wishram [ lets dance ]
TAK, GOL strasznie zamula
jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
U mnie na ff z programem palanta chodzi błyskawicznie, na ie się ślimaczy.
Prawdopodnie jakiś szpieg typu gemius, czy mediainter ma przeciazony serwer.
Volk [ Legend ]
Stronka dziala blyskawicznie :)
meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Ufff...
A już myślałem, że to znowu siakiegoś wirusa załapałem, a to tylko jakiś serwer czy cuś na GOLu siadło. ;P
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Tak mi tez tak zamula, strasznie, ale może to chwilowe

barcio321 [ Konsul ]
mi zamula jak h*j i nie tylko gola :'//

Sz@szlyk [ Konsul ]
Zmula jak cholera...

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Zamuuuuuła straszna...

pablo397 [ sport addicted ]
zamułaaaa...

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
a mi fruwa aż miło
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Wlecze się i nie tylko GOL. Sądze, że jest to spowodowane tym, że właśnie ściągam plik z rapida;)
Moshimo [ FullMetal ]
Dziwne, mi tez zamula ogolnie net od jakis 10 minut..
Emill_ver2 [ Pretorianin ]
zamula (Opera, Neostrada 1 Mbit)

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Pewnie ktoś internet na dyskietke zgrywa.
nutkaaa [ Panna B. ]
Po 19 jakoś kompa włączyłam i cały czas mi cały net zamula :/ GOL, YT, Gmail...

MasterDD [ :-D ]
Jest tak jak pisalem - neo wali sie wojewodztwami :)
Niedawno my mielismy przykrosci, teraz przyszla kolej na Was :-)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7416019
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7463576&N=1
U mnie :
DL - 1027
UP - 257
Baaardzo dobrze :)
Pomorze, Neo 1 Mb/s
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
MasterDD---> Mi ohydnie zamula , ale nie mam neostrady, mam radiówke , ale to tylko gorzej...

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
mi tylko gol tak wolno łazi
Download: 1925 kbps
Upload: 233 kbps
Latency: 46 ms
Livebox 2mb, Zakopane
Kubcys [ Virtual Tuner ]
mi sie dopiero dzisaj net odmulil... przez ostatni tydzien moglem jedynie przegladac strony.
jakies 10 minut temu mialem problem z wejsciem na GOL'a, a inne stronki normalnie chodzily
Cainoor [ Mów mi wuju ]
GOL chodzi mi bardzo wolno. Mam Chello (5mbit/s). Inne strony OK.
[edit] I już jest dobrze :)
Backside [ Generaďż˝ ]
(po minucie loadingu)
tak :)
Karl0ss [ Konsul ]
Mam Neo. GOL strasznie wolno, pozostałe strony normalnie
wishram [ lets dance ]
już działa normalnie
lo0ol [ Jónior ]
Od około 14:00 mam jakieś 25% utraconych pakietów ... do wszystkiego więc nie wiem jak to wygląda z GOLem. VectraNet > all

Sz@szlyk [ Konsul ]
Już chodzi normalnie
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Było źle ale jest już ok :)
.:Jj:. [ The Force ]
Ja jakoś nigdy nie dostrzegałem problemów z GOLem, jak już to mi cały Net pada:) Choć ostatnio miałem trochę problemów z dodawaniem zdjęć, mniej więcej za 3/4 próbą dodawało post. Dziś jak przeglądam GOLa to u mnie chodzi normalnie w sumie..
Kuba_3 [ Pretorianin ]
Potwierdzam, wolno strasznie chodzi (Vectranet, 2 Mbit/s)
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
juz w normie :]

London Leatherboy [ Pretorianin ]
Bardziej juz nie dalo sie pogwalcic zasad interpunkcji?