GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia 6151 obudowa

05.03.2008
21:29
[1]

LooreNz [ Creators ]

Nokia 6151 obudowa

Czy ktoś wie w jaki sposób ściąga się przedni panel w tym telefonie. Może mi ktos to wytłumaczyć bo za chiny ludowe nie potrafie sobie z tym poradzić.

Mam też taki mały z nim problem. Klawisze nawigacyjne ( czyli czerwona i zielona słuchawka oraz ten co sie do menu wchodzi) jak sie je przyciska to tak dziwnie piszczą. ile przyciski działają normalnie. Czym to jest spowodowane??

Z Góry dziekuje za pomoc

06.03.2008
21:54
[2]

LooreNz [ Creators ]

Up pierwszy i ostatni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.