LooreNz [ Creators ]
Nokia 6151 obudowa
Czy ktoś wie w jaki sposób ściąga się przedni panel w tym telefonie. Może mi ktos to wytłumaczyć bo za chiny ludowe nie potrafie sobie z tym poradzić.
Mam też taki mały z nim problem. Klawisze nawigacyjne ( czyli czerwona i zielona słuchawka oraz ten co sie do menu wchodzi) jak sie je przyciska to tak dziwnie piszczą. ile przyciski działają normalnie. Czym to jest spowodowane??
Z Góry dziekuje za pomoc
LooreNz [ Creators ]
Up pierwszy i ostatni