nooze [ Konsul ]
Nokia 6300
Jest jakaś możliwość by na nokii 6300 ogladać filmy w .avi czy .wmv? jakiś program czy cuś....
speedy24 [ F.I.S.H ]
raczej nie, ten tel nie ma symbiana więc raczej nie. No chyba ze gdzies istnie jakis player pod jave ale wątpie.