GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia 6300

05.03.2008
20:45
[1]

nooze [ Konsul ]

Nokia 6300

Jest jakaś możliwość by na nokii 6300 ogladać filmy w .avi czy .wmv? jakiś program czy cuś....

05.03.2008
20:58
[2]

speedy24 [ F.I.S.H ]

raczej nie, ten tel nie ma symbiana więc raczej nie. No chyba ze gdzies istnie jakis player pod jave ale wątpie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.