GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komiks Fullmetal alchemist

05.03.2008
20:36
smile
[1]

Metal alchemist [ Centurion ]

Komiks Fullmetal alchemist

Co myślicie o tym komiksie? bo ja bardzo go lubię i podoba mi sie

05.03.2008
20:43
[2]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

Wiesz, że nazwanie mangi komiksem można narazić siebie na duże niezadowolenie wśród zapałowców.

Co do Tematu, oglądałem Anime i jakoś mnie już manga nie rusza (chyba że ostatnie strony).

05.03.2008
20:46
[3]

Moshimo [ FullMetal ]

komiks, heh ;)
Srednio mi sie spodobal - anime duzo bardziej mnie wciaga niz manga.

05.03.2008
20:57
[4]

Metal alchemist [ Centurion ]

Yuri the crusader - nie wiedziałem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.