GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Retro party ...

05.03.2008
20:32
smile
[1]

szymon_majewski [ Senator ]

Retro party ...

Witajcie.

Otoz ja z moim znajomym, wpadlismy na pomysl spedzania wolnego czasu "w stylu retro". Na czym to polega ? Juz wyjasniam:

Caly pomysl narodzil sie u niego w domu. Poniewaz komputer byl w naprawie, postanowilismy zagrac na PS2. Wtedy wpadl nam do glowy ten pomysl. On przyniosl maly telewizorek, Funai o imponujacej rozdzielczosci matrycy 12 cali i po udanej probie podpiecia konsoli do telewizora wlaczylismy retro gre - Fifa 98'. Calosci dopelnil stary boombox, z zaladowana kaseta Wu-Tang Clan z 1994 r. Gralismy tak ok. 3h

Nastepnego dnia, u mnie podobnie. Granie w PES 08' na PS3 po godzinie nam sie znudzilo i wtedy ja odswiezylem ten pomysl. Wyjalem z szafy moje PSone i zagralismy w Tekkena 3. Ja natomiast posunalem sie jeszcze dalej, wyjmujac adapter i puszczajac "Thriller". Kolejne pare godzin spedzonych na swietnych wspomnieniach. Co tu duzo kryc - kiedys tak sie spedzalo wolny czas i nikt nie narzekal. Powspominalismy te stare gierki - niektore z sentymentem, inne zas ze znienawidzeniem. Zapewne teraz wystarczy tylko poczekac az nadarzy sie okazja na zaproszenie wiekszej liczby osob ...

A czy wy tez macie takie pomysly ? Jesli tak to jak czesto urzadzacie takie "retro party" ?

05.03.2008
21:42
[2]

szymon_majewski [ Senator ]

UP?

05.03.2008
22:13
[3]

Łysack [ Przyjaciel ]

tekken 3? fifa 98? :) nie ma to jak contra na pegasusa:D

05.03.2008
22:33
smile
[4]

sajlentbob [ Vetus Fungus ]

....to ma być retro? Tego "Thrillera" i adapter to jeszcze jak cię mogę. Rozumiem jak byś wyciągnął pegasusa albo jakiś klon ponga ale to...?

06.03.2008
15:58
smile
[5]

szymon_majewski [ Senator ]

No niech bedzie ze takie niedalekie retro.

Moj stary NES nie dziala od 6 lat i tylko dlatego na nim nie gram

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.