GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Skąd pobrać Shader model 3.0

05.03.2008
20:24
[1]

Pagon [ Pretorianin ]

Skąd pobrać Shader model 3.0

Mam geaforce 8500gt i nie wiem czy mam zainstalowany Shader Model 3.0. Chciałbym go pobrać ale nie wiem skąd. Jeśli ktoś wie to proszę o link.
Z góry dzięki
Pozdrawiam

05.03.2008
20:25
[2]

siurekm [ Strogler ]

Możesz go pobrać z karty graficznej

A tak na serio Shader model 3.0 sie nie pobiera on jest "wbudowana" w karte graficzną

05.03.2008
20:25
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

hahaha wątek stulecia :D
pagon- niestety ty masz shader model 4.0

05.03.2008
20:26
smile
[4]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Shader model to nie program, ani sterownik. To jest "wbudowane" w kartę graficzną. Twoja karta ma nowszy SM, czyli 4.0.

05.03.2008
20:27
[5]

N|NJA [ Senator ]

To i tak nic nowego. Ach te stare dzieje, gdy ludzie pytali, czy redakcja CDA mogłaby dorzucić na płytkę akcelerator graficzny.

05.03.2008
20:27
[6]

tsunami [ Sh!t Happens ]

Pogan --> Shader Model jest wbudowany w kartę. Ta karta którą masz ma wersje 4.0

05.03.2008
20:28
[7]

Selman [ Senator ]



a zreszta nie ma sie co zachwycać taki sam wątek powstał na forum idg:P

05.03.2008
20:28
[8]

Grucha [ Generaďż˝ ]

Shaybeck-->czego tak rżysz ?
Mogłeś pomóc i wytłumaczyć koledze, panie super-hiper-mega-emce...

05.03.2008
20:34
smile
[9]

Kubcys [ Virtual Tuner ]

jest to smieszne nie ukrywajmy :) ale lepiej jak sie zapyta (co wcale nie jest siara nie wiedziec czegos) niz ma nie dowiedziec co to jest :)

w kazdym razie nie pobierasz SM, masz go na karcie :) ty akurat masz Shader Model 4.0 (czyli najnowszy)

05.03.2008
20:35
[10]

Toshi_ [ Konsul ]

"A skąd pobrać OpenGL.exe?" :D :D :D
Takie pytania są boooskie... I najwyraźniej nieśmiertelne :D

05.03.2008
20:36
[11]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

grucha - sorka ale napisałem

05.03.2008
20:39
[12]

Van Gray [ Tengu ]

Kolego, a kto pomógł ci się zarejestrować, a później zalogować na forum?

05.03.2008
20:39
[13]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

Było:P

05.03.2008
20:39
smile
[14]

.:Jj:. [ The Force ]

Myślałem że wątki z tego typu zapytaniami na zawsze znikną.

05.03.2008
20:44
smile
[15]

GBreal.II [ floydian ]

Zapytajcie sie swoich znajomych ze szkoly/studiow/pracy/okolicy jaki maja komputer. POdejrzewam, ze nie wszystkie odpowiedzi beda takie, jakich byscie sie spodziewali. Nie wszyscy ludzie interesuja sie sprzetem komuterowym, a nawet Ci, ktorzy od czasu do czasu zagraja w jakas gre "niekażualową" tez moga miec mgliste pojecie o komputerowych podzespolach, wiec nie rozumiem kompletnie Waszych reakcji...

05.03.2008
21:22
[16]

Narmo [ nikt ]

Stąd:

05.03.2008
21:32
smile
[17]

pablo397 [ sport addicted ]

N|NJA --> ja pamietam jak chcieli opengl.exe :)

05.03.2008
21:35
[18]

MasterDD [ :-D ]

Mi tam wszystkie tego typu watki prowokacja smierdza.

05.03.2008
21:45
[19]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

"A skąd pobrać OpenGL.exe?" :D :D :D

ja pamietam jak chcieli opengl.exe :)



Był taki program. Był chociażby na płytce z Quake ]|[ Arena. :)
Nie wierzycie, to wpiszcie "OpenGL.exe" w google.

05.03.2008
21:50
[20]

MasterDD [ :-D ]

COREnick -> Chyba chodzi Ci o biblioteki 'opengl32.dll'.

05.03.2008
22:03
[21]

neozes [ Generaďż˝ ]

Mój kolega mnie kiedyś pytał, skąd może ściągnąć zewnętrzne IP :D

05.03.2008
22:53
[22]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

było! :P

Czepieacie sie. Przynajmniej bledow ortograficznych nie popelnil. :P

06.03.2008
12:49
[23]

draug_xiii [ Pretorianin ]

no ja pamietam skads tekst

-jaki masz komputer.
-taki srebrno szary.

i wbrew pozorom wiekszosc szaraczkow udzieli takiej wlasnie odpowiedzi (ew. odpowiedzi w tym tonie).

albo inny teks tym razem z zycia wziety od mojego kumpla z pracy po tym jak sobie kupil nowego kompa.

-Jaki masz komputer
-Windows Vista

06.03.2008
12:52
smile
[24]

maviozo [ Man with a movie camera ]

draug_xiii ->

06.03.2008
12:53
smile
[25]

Vidos [ Legend ]

<-- fajny temat, lecz co prawda nie każdy musi się znać

06.03.2008
13:02
smile
[26]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Założę się, że większość prześmiewców wiedzę o komputerach wyssała z mlekiem matki i już w przedszkolu prowadzili dyskusje o tym, na jakim sprzęcie będą grali za 10 lat :)

06.03.2008
13:16
smile
[27]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Nie każdy musi być taki błyskotliwy xD

Wątek się rozkręca...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.