Pagon [ Pretorianin ]
Skąd pobrać Shader model 3.0
Mam geaforce 8500gt i nie wiem czy mam zainstalowany Shader Model 3.0. Chciałbym go pobrać ale nie wiem skąd. Jeśli ktoś wie to proszę o link.
Z góry dzięki
Pozdrawiam
siurekm [ Strogler ]
Możesz go pobrać z karty graficznej
A tak na serio Shader model 3.0 sie nie pobiera on jest "wbudowana" w karte graficzną
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
hahaha wątek stulecia :D
pagon- niestety ty masz shader model 4.0

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Shader model to nie program, ani sterownik. To jest "wbudowane" w kartę graficzną. Twoja karta ma nowszy SM, czyli 4.0.
N|NJA [ Senator ]
To i tak nic nowego. Ach te stare dzieje, gdy ludzie pytali, czy redakcja CDA mogłaby dorzucić na płytkę akcelerator graficzny.
tsunami [ Sh!t Happens ]
Pogan --> Shader Model jest wbudowany w kartę. Ta karta którą masz ma wersje 4.0
Selman [ Senator ]
a zreszta nie ma sie co zachwycać taki sam wątek powstał na forum idg:P
Grucha [ Generaďż˝ ]
Shaybeck-->czego tak rżysz ?
Mogłeś pomóc i wytłumaczyć koledze, panie super-hiper-mega-emce...

Kubcys [ Virtual Tuner ]
jest to smieszne nie ukrywajmy :) ale lepiej jak sie zapyta (co wcale nie jest siara nie wiedziec czegos) niz ma nie dowiedziec co to jest :)
w kazdym razie nie pobierasz SM, masz go na karcie :) ty akurat masz Shader Model 4.0 (czyli najnowszy)
Toshi_ [ Konsul ]
"A skąd pobrać OpenGL.exe?" :D :D :D
Takie pytania są boooskie... I najwyraźniej nieśmiertelne :D
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
grucha - sorka ale napisałem
Van Gray [ Tengu ]
Kolego, a kto pomógł ci się zarejestrować, a później zalogować na forum?
KapCioch [ Generaďż˝ ]
Było:P

.:Jj:. [ The Force ]
Myślałem że wątki z tego typu zapytaniami na zawsze znikną.

GBreal.II [ floydian ]
Zapytajcie sie swoich znajomych ze szkoly/studiow/pracy/okolicy jaki maja komputer. POdejrzewam, ze nie wszystkie odpowiedzi beda takie, jakich byscie sie spodziewali. Nie wszyscy ludzie interesuja sie sprzetem komuterowym, a nawet Ci, ktorzy od czasu do czasu zagraja w jakas gre "niekażualową" tez moga miec mgliste pojecie o komputerowych podzespolach, wiec nie rozumiem kompletnie Waszych reakcji...
Narmo [ nikt ]
Stąd:

pablo397 [ sport addicted ]
N|NJA --> ja pamietam jak chcieli opengl.exe :)
MasterDD [ :-D ]
Mi tam wszystkie tego typu watki prowokacja smierdza.
COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
"A skąd pobrać OpenGL.exe?" :D :D :D
ja pamietam jak chcieli opengl.exe :)
Był taki program. Był chociażby na płytce z Quake ]|[ Arena. :)
Nie wierzycie, to wpiszcie "OpenGL.exe" w google.
MasterDD [ :-D ]
COREnick -> Chyba chodzi Ci o biblioteki 'opengl32.dll'.
neozes [ Generaďż˝ ]
Mój kolega mnie kiedyś pytał, skąd może ściągnąć zewnętrzne IP :D
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
było! :P
Czepieacie sie. Przynajmniej bledow ortograficznych nie popelnil. :P
draug_xiii [ Pretorianin ]
no ja pamietam skads tekst
-jaki masz komputer.
-taki srebrno szary.
i wbrew pozorom wiekszosc szaraczkow udzieli takiej wlasnie odpowiedzi (ew. odpowiedzi w tym tonie).
albo inny teks tym razem z zycia wziety od mojego kumpla z pracy po tym jak sobie kupil nowego kompa.
-Jaki masz komputer
-Windows Vista

maviozo [ Man with a movie camera ]
draug_xiii ->

Vidos [ Legend ]
<-- fajny temat, lecz co prawda nie każdy musi się znać

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
Założę się, że większość prześmiewców wiedzę o komputerach wyssała z mlekiem matki i już w przedszkolu prowadzili dyskusje o tym, na jakim sprzęcie będą grali za 10 lat :)

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Nie każdy musi być taki błyskotliwy xD
Wątek się rozkręca...