GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Depilatory - proszę panie o pomoc ;)

05.03.2008
20:15
smile
[1]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

Depilatory - proszę panie o pomoc ;)

Pierwsze pytanie - co myślicie o depilatorze na urodziny dla dziewczyny? :P
Kolejne pytanie: jaki depilator (za max. 70zł) byście poleciły? Właśnie planuję kupić dziewczynie na urodziny mp3 + coś jeszcze... I teraz dylemat: mogę kupić mp3 2gb i jakiś drobiazg, lub mp3 1gb i ten depilator... Co zrobić? :P

05.03.2008
20:22
[2]

martusi_a [ Celestial ]

Za max 70zł to niczego godnego się raczej nie dostanie.
Poza tym - jako prezent? Zależy od dziewczyny, ale co wrażliwsza pomyśli sobie, że to jakaś aluzja i że przeszkadza Ci jej zarost. :P

05.03.2008
20:22
[3]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Stary... weź lepiej większą mp3... bo depilator to nie jest za dobry prezent ;)

05.03.2008
20:23
[4]

nutkaaa [ Panna B. ]

Szukaj coś z Brauna :) np.

Sama jednak używam Rowenty, ale to już troszkę wyższa półka cenowa. Nie kupuj jakiegoś no-name'a. Braun był u mnie w domu jakieś 7 lat, tylko zwyczajnie się stępił, teraz padło na Rowente z funkcją chłodzenia powietrzem. Jeszcze ewnetualnie Philips.
Ale fakt, tak jak mówi martusi_a, w tej cenie czegoś super nie dostaniesz. Depilacja nie należy do przyjemnych rzeczy nawet drogim sprzętem, tak więc sprzętem za 70zł możesz jej przysporzyć dużo bólu ;)

05.03.2008
20:23
[5]

reksio [ Q u e e r ]

TLC-> Nie przesadzaj, jakiś porządny, drogi Braun to całkiem niezły prezent ;)

05.03.2008
20:28
smile
[6]

MasterDD [ :-D ]

LOL, czemu ja to przeczytalem wibrator?!

Co sie ze mna dzieje do jasnej ciasnej ;|

05.03.2008
20:31
[7]

Lilus [ Feline da Housecat ]

MasterDD, za dużo onanizmu.

reksio - ano właśnie, za 70 zl to nie jest dobry depilator :)

Lepiej dołóż do mp3, na depilator niech sama sobie uzbiera. Albo się zapytaj wprost, co woli, nawet do sklepu weź :)

05.03.2008
20:48
smile
[8]

Barthez x [ ___ The CAR Driver ___ ]

No właśnie tak sie obawiałem, że lepiej nie kupować jakiegoś tańszego, a jedynie zainwestować w mp3 :P A co do aluzji to z moją dziewczyną na pewno by tak nie było :PP

05.03.2008
21:12
smile
[9]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

Barthez --> Rozumiem, że chcesz w delikatny sposób zasugerować usunięcie pękniętego jeża?

Braun dobra firma, miałem kiedyś maszynkę do golenia łba i była bez zarzutu.

05.03.2008
21:23
[10]

.Albatros [ Konsul ]

Zainwestuj w porządną mp3, a dziewczynie powiedz, żeby poskakała nad ogniskiem trochę, jak to w zwyczaju było w średniowieczu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.