GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki tytuł?

05.03.2008
20:01
[1]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

Jaki tytuł?

wiec tak opisze dwa teledyski, które widziałem na vivie ale nie pamiętam tytułów może wy znacie i rozpoznacie;]

1. prawdopodobnie Bob Sinclar w tytule jeśli dobrze pamiętam było cos o miłości, w teledysku występowały same dzieci i czasami Bob

2. utwór rockowy teledysk był nagrany w takim lesie kolorowym wokaliści byli bez bluzek i byli wytatuowani

jak coś to pytajcie;]

05.03.2008
20:02
[2]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

2. każdy kawałek metalowy ;)

więcej szczegółów.

05.03.2008
20:04
smile
[3]

.:Jj:. [ The Force ]

1. Bob Sinclar- Give a lil love
2. Nie mam pojęcia.

05.03.2008
20:12
smile
[4]

Vany Van [ Konsul ]

1. Bob Sinclar - Together - tutaj dzieci występują... :)
2. Nie mam pojęcia.

05.03.2008
20:16
[5]

ronn [ moralizator ]

2. Crazy Town - Butterfly?

05.03.2008
20:16
[6]

martusi_a [ Celestial ]

1. w teledysku występowały same dzieci
I to ma być "Give a lil'l love"? Właśnie jutiuby przeglądam i dzieci to tam za dużo nie ma.. :>
2. teledysk był nagrany w takim lesie kolorowym wokaliści byli bez bluzek i byli wytatuowani
Kawalek metalowy, BIGosie? Chyba giej metalowy, jak już. ;P

05.03.2008
20:18
[7]

Vany Van [ Konsul ]

Przeciez dobrze wiecie, ze to 1 to Bob Sinclar - Together... Po co jeszcze jakies pomysły? :|
Wygrałem, to ja znałem ten tytuł.
Dziekuje za uwage... :PPPPPP

05.03.2008
20:22
[8]

MasterDD [ :-D ]

2. Crazy Town - Butterfly

05.03.2008
20:51
smile
[9]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

oba tytuły trafne:)) dzięki bardzo;]

05.03.2008
21:00
[10]

ronn [ moralizator ]

Spox, no problemo : 10zł :)

05.03.2008
21:19
[11]

PCI-E Radeon [ Centurion ]

ronn podaj konto jutro wpłaca:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.