GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Piekne widoki

05.03.2008
19:27
smile
[1]

siurekm [ Strogler ]

Piekne widoki

Witam chciałbym, abyście sie pochwalili najlepszymi widoki przyrody etc. waszym zdaniem. Ponieważ przed pieknymi zdjeciami przyrody niektórzy sie zrelaksują, i możemy podziwiać przy tym piękno naszej planety

P.S Myślałem, że zrobić to w karczmie, ale jeśli będzie duże zainteresowanie to może kiedyś...

To to ja pierwszy ---->


Piekne widoki - siurekm
05.03.2008
19:29
[2]

Mutant z Krainy OZ [ Farben ]

Takich zdjęć są miliony, wyjdzie z tego statsiarski wątek.

05.03.2008
19:30
[3]

Nindzaa [ Centurion ]

jakby przerobić wątek na piękne widokie ale uchwycone przez nas było by ciekawiej xP

05.03.2008
19:31
[4]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

siurek - eeh wydaje ci się

wyszedłbyś z krzaków, poczułbyś smród zdechlizny, i syf dookoła
ładne jest tylko ujęcie

05.03.2008
19:48
[5]

Vader [ Legend ]

Crysis na very high?

05.03.2008
20:21
smile
[6]

siurekm [ Strogler ]

A może wy uchwyciliście jakieś ładne widoki??

To możecie sie pochwalić właśnie w tym wątku

05.03.2008
20:34
smile
[7]

fifek9000 [ Generaďż˝ ]

lubie ładne widoki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.