
siurekm [ Strogler ]
Piekne widoki
Witam chciałbym, abyście sie pochwalili najlepszymi widoki przyrody etc. waszym zdaniem. Ponieważ przed pieknymi zdjeciami przyrody niektórzy sie zrelaksują, i możemy podziwiać przy tym piękno naszej planety
P.S Myślałem, że zrobić to w karczmie, ale jeśli będzie duże zainteresowanie to może kiedyś...
To to ja pierwszy ---->
Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
Takich zdjęć są miliony, wyjdzie z tego statsiarski wątek.
Nindzaa [ Centurion ]
jakby przerobić wątek na piękne widokie ale uchwycone przez nas było by ciekawiej xP
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
siurek - eeh wydaje ci się
wyszedłbyś z krzaków, poczułbyś smród zdechlizny, i syf dookoła
ładne jest tylko ujęcie
Vader [ Legend ]
Crysis na very high?

siurekm [ Strogler ]
A może wy uchwyciliście jakieś ładne widoki??
To możecie sie pochwalić właśnie w tym wątku

fifek9000 [ Generaďż˝ ]
lubie ładne widoki