GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Motorola V980 wgrywanie softu POMOŻCIE!!!

05.03.2008
19:12
[1]

REYDO [ Legionista ]

Motorola V980 wgrywanie softu POMOŻCIE!!!

witam czy ktos moze mi pomoc i powiedziec jak wgrac softa do motoroli v980??? najlepiej orginalne bo teraz mam z vodafone. jakie mozna wgrac??? no i co do tego trzeba.
prosze o pomoc

05.03.2008
19:15
smile
[2]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

zła kategoria za takie coś po rankingu można dostać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.