GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Anno 1701

05.03.2008
19:10
[1]

1941wlod [ Junior ]

Anno 1701

Anno 1701 nie daje się uruchomić z systemem Vista i na razie nikt nie może doradzić jak to zrobić więc oryginalną grę można z powodzeniem wyrzucić do śmieci

05.03.2008
19:28
smile
[2]

_KoMaNdOr_ [ stopien na forum ]

Z pewnością jak kupowałeś grę sprawdziłeś jakie ma wymagania, bo np. tu:
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5913
wyraźnie jest napisane:
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce 4 lub lepsza), 3.5 GB HDD, Windows 2000/XP.


edit: Nie mam ani nowego, ani dobrego kompa (choć nie narzekam).
A grę gram ( i mam) jedną - Call of Duty 2.

edit2: ps. Choć intencje tego Twojego pytania (chyba) były inne :) Ale do nich (intencji) nie wiem jak się ustosunkować :D

05.03.2008
19:32
smile
[3]

Backside [ Generaďż˝ ]

_KoMaNdOr_ ---> bo pewnie sam cwaniaczku, mając nowego, dobrego kompa, sprawdzasz czy system odpowiada wymaganiom :>?

Faktem jest, że wydawca dał ciała i nie postarał się o optymalizację/patch pod Vistę.
1941wlod może sprzedać grę - nie słyszałem o planach optymalizacji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.