
szymon_majewski [ Senator ]
Łatwy i darmowy sposob na MP3 z YT, wrzuta.pl i innych ...
Witam.
Otoz widzialem juz na forum, wiele przypadkow typu "poszukuje MP3 z klipu bla bla". Jest jednak prosty sposob:
Wchodzimy na stronke:
i pobieramy znajdujacy sie tam programik MP3myMP3. Jest darmowy i prosty w uzyciu. Wystarczy tylko odpalic ulubiony klip i nacisnac record (czerwony okragly). Dziala on bez zadnego sciagania plikow ze stron, po prostu przechwytuje dzwiek emitowany na komputerze (najpierw trzeba jednak wybrac opcje Wave z menu Source). Mozna tez m.in. nagrywac z mikrofonu i gniazdka zewnetrznego (AUX), co jest przydatne w szczegolnosci przy robieniu kopii zapasowych z plyt LP i kaset audio. Mozliwa jest takze opcja wybrania szybkosci transmisji bitrate.
Zapewne wiekszosc internetowych wyjadaczy juz go zna, lecz warto zamiescic.
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Było o tym w PC Formacie. Ja używam Audacity :-)

Sir klesk [ ...ślady jak sanek płoza ]
Co mam wybrac z Source zeby nagrac cos prosto z Youtube'a ?
szymon_majewski [ Senator ]
Wybierz opcje Wave i nagrywaj ;)
graf_0 [ Nożownik ]
Znaczy się że ten "wynalazek" ogranicza się do "rejestratora dźwięku" z windows, tyle że bez limitu czasu?
Z takich programów polecałbym goldwave'a. Zdecydowanie większe możliwości.
szymon_majewski [ Senator ]
graf_0 ---> jest tam tez opcja "StudioMix", ale sie nia nie bawilem. Ogolnie programu uzywam tylko do przechwytu piosenek.
ronn [ moralizator ]
Oto, dużo lepsze sposoby :