
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
<Gry przeglądarkowe> Blood Wars cz.1
Mam nadzieję ,że jeszcze takiego tematu nie ma :]
----------------------------------------------O grze------------------------------------------------------
W postnuklearnym świecie wcielasz się w postać wampira i walczysz o dominację w jedynym mieście jakie przetrwało apokalipsę.
Zaczynasz jako nowo przemieniony wampir, bez wsparcia, mając do dyspozycji to, co udało Ci się znaleźć w pobliskich ruinach.
W trakcie gry odbędziesz wiele wypraw penetrując zrujnowany świat, w poszukiwaniu każdego skrawka przeszłości, który pozwoliłby Ci pokonać wrogów. Stoczysz walki z innymi wampirami zamieszkującymi miasto walcząc o zasoby, doświadczenie i prestiż. Będziesz toczyć bitwy w ochronie niewielkiego skrawka, zaledwie kilku przecznic, zwanych kwadratem. Sam też założysz oblężenia starając się przebić do zamożniejszych dzielnic zwanych strefami. W tej heroicznej walce nie będziesz sam. Twoi bracia z klanu będą Cię wspomagać w waszej wspólnej drodze na szczyty władzy.
---------------------------------Moja Opinia :D-----------------------------------------------------
Gra wygląda na połączenie Bitefighta z Vendetta.
Grafa wygląda nieźle i gra się przyjemnie.
Lista stałych Bywalców(nick Gol/nickBW/server)
-Revanisko/Gumish/7
Linki
- - rejestracja bez refa
- - z refem
- - Wiki o BW
~~~~~Wstępniak do rozbudowania jeżeli będzie zainteresowanie :]
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
łupne - nikt nie zainteresowany :(?
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Browserówki nigdy nie cieszył się wielką popularnością..
Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]
ostatni łup :]
Revanuuuu [ Legionista ]
dopisz mnie :D Revanuuuu/nonek/7

axel1 [ The Nameless One ]
zarejestrowałem się z Twojego refa

Leilong [ STARSCREAM ]
Grałem w to już 2 razy, styrasznie szybko się nudzi niestety. Przynajmniej mi. Ale po maturze zaczynam grać w bitefighta :)