GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

<Gry przeglądarkowe> Blood Wars cz.1

05.03.2008
18:47
smile
[1]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

<Gry przeglądarkowe> Blood Wars cz.1

Mam nadzieję ,że jeszcze takiego tematu nie ma :]

----------------------------------------------O grze------------------------------------------------------

W postnuklearnym świecie wcielasz się w postać wampira i walczysz o dominację w jedynym mieście jakie przetrwało apokalipsę.

Zaczynasz jako nowo przemieniony wampir, bez wsparcia, mając do dyspozycji to, co udało Ci się znaleźć w pobliskich ruinach.

W trakcie gry odbędziesz wiele wypraw penetrując zrujnowany świat, w poszukiwaniu każdego skrawka przeszłości, który pozwoliłby Ci pokonać wrogów. Stoczysz walki z innymi wampirami zamieszkującymi miasto walcząc o zasoby, doświadczenie i prestiż. Będziesz toczyć bitwy w ochronie niewielkiego skrawka, zaledwie kilku przecznic, zwanych kwadratem. Sam też założysz oblężenia starając się przebić do zamożniejszych dzielnic zwanych strefami. W tej heroicznej walce nie będziesz sam. Twoi bracia z klanu będą Cię wspomagać w waszej wspólnej drodze na szczyty władzy.



---------------------------------Moja Opinia :D-----------------------------------------------------

Gra wygląda na połączenie Bitefighta z Vendetta.
Grafa wygląda nieźle i gra się przyjemnie.



Lista stałych Bywalców(nick Gol/nickBW/server)
-Revanisko/Gumish/7



Linki
- - rejestracja bez refa
- - z refem
- - Wiki o BW


~~~~~Wstępniak do rozbudowania jeżeli będzie zainteresowanie :]



05.03.2008
19:21
[2]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

łupne - nikt nie zainteresowany :(?

05.03.2008
19:23
[3]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Browserówki nigdy nie cieszył się wielką popularnością..

05.03.2008
19:58
[4]

Revanisko [ >>>Sith Lord<<< ]

ostatni łup :]

05.03.2008
20:35
[5]

Revanuuuu [ Legionista ]

dopisz mnie :D Revanuuuu/nonek/7

05.03.2008
20:38
smile
[6]

axel1 [ The Nameless One ]

zarejestrowałem się z Twojego refa

05.03.2008
20:53
smile
[7]

Leilong [ STARSCREAM ]

Grałem w to już 2 razy, styrasznie szybko się nudzi niestety. Przynajmniej mi. Ale po maturze zaczynam grać w bitefighta :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.