GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

karta graficzna

05.03.2008
18:45
[1]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

karta graficzna

chcialbym kupic karte GeForce 8800gt jak mam sprawdzic czy nie bede musial wymieniac innych czesci chcac kupic te karte?? plz pomocy

05.03.2008
18:46
[2]

sekret_mnicha [ fsm ]

Napisz co masz teraz, a ci pomożemy.

05.03.2008
18:48
[3]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

mam plyte glowna gigabyte procesor amd 2 rdzeniowy 2,11ghz 4000+ 2gb ram GeForce 8500gt

05.03.2008
18:48
[4]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

musisz zmienić procesor bo karta nie pokarze pełni swoich możliwości

edit: a ile masz kasy na to wszystko?

05.03.2008
18:49
[5]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

.:DuDi:. co oznacza napoisz??

05.03.2008
18:50
[6]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

chcialbym wymienic tylko karte na GeForce 8800gt

05.03.2008
18:54
[7]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

czy ktos mi powie czy z takimi parametrami kompa zmienie z GeForce 8500gt na 8800gt??plz pomocy

05.03.2008
18:55
[8]

sekret_mnicha [ fsm ]

Zmienisz i z pewnością odczujesz poprawę. Pytanie jeszcze czy zasilacz to wytrzyma, bo mam niejasne przeczucie, że masz zwykły zasilacz dodawany od razu do obudowy. Jeśli tak - wypada kupić nowy, lepszy, wraz z kartą.

05.03.2008
18:57
[9]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

ile kosztuje taki zasilacz?? i jeszcze jedno pytanie czy majac juz zasilacz i karte potrzeba fachowca czy mozna to wszystko zrobic samemu?

05.03.2008
18:57
[10]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

ZMIENISZ ALE KARTA BĘDZIE WYKORZYSTYWAĆ SWOJE MOŻLIWOŚCI W OKOŁO 75%

JAK CHCESZ JA WYKORZYSTAĆ W 100% MUSISZ ZMIENIĆ PROCESOR

05.03.2008
18:59
[11]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

dudi - ale on niema kasy na procesor - idź się utop
żelazna pięść - jaki masz zasilacz napisz dokładnie JAKA FIRMA I ILE WAT MA

wszystko reszta powinno być dobrze

05.03.2008
18:59
[12]

sekret_mnicha [ fsm ]

Jeśli pyatsz o to, czy można samemu zmienić, to pewnie nie wiesz jak to się robi. A jak nie wiesz - poproś kogoś, kto wie. (Chociaż to jest naprawdę bardzo łatwe).

A zasilacz? No cóż. Żeby nie przepłacić, a mieć pewność, że popracuje przez długi czas bezproblemowo - ok. 150 pln na 450-watowego Chiefteca musiałbyś wydać.

05.03.2008
19:00
[13]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

post nr.9 prosze o odpowiedz

05.03.2008
19:00
[14]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

Shaybeck a gdzie moge sprawdzic jaki mam zasilacz?

05.03.2008
19:04
[15]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

zasilacz dobrej firmy np: chieftec 450W - 160zł

05.03.2008
19:04
[16]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

ale prosze powiedzcie mi jak moge sprawdzic jaki mam zasilacz?? plz

05.03.2008
19:08
[17]

sekret_mnicha [ fsm ]

Otworzyć obudowę i zobaczyć, co jest napisane na nalepce.

EDIT > obawiam się, że nie ma (a przynajmniej ja nie znam programu, który ci pwoie jaki masz zasilacz... szczególnie jeśli jest to jakiś sklepowy no-name)

05.03.2008
19:10
smile
[18]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

sekret_mnicha -> a jest prostszy sposob??

05.03.2008
19:11
[19]

FootBallFighter [ Pretorianin ]

Albo ściągnij Everesta i on pokaże co masz w obudowie :P

05.03.2008
19:12
[20]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

FootballFighter powiedz na jakiej stronie i czy jest to bezpieczne

05.03.2008
19:17
[21]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

prosze o pomoc gdzie mozna sciagnac everesta i czy to jest bezpieczne (korzystanie z niego)

05.03.2008
19:20
[22]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

bezpieczne. wejdz na strone www.dobreprogramy.pl i wpisz w m wyszukiwarce everest no i sciagnij

05.03.2008
19:21
[23]

Yari [ Juventino ]

ile kosztuje taki zasilacz?? i jeszcze jedno pytanie czy majac juz zasilacz i karte potrzeba fachowca czy mozna to wszystko zrobic samemu?

Nie potrzeba , ale czytając Twoje posty nie radziłbym Ci się za to zabierać . Więc lepiej zleć to komuś kompetentnemu :).

05.03.2008
19:23
[24]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

co wy pierdzielicie
everest nie pokaże firmy zasilacza

żelazna - masz fakturę od tego kompa co masz teraz ? sprawdź

05.03.2008
19:34
[25]

KapCioch [ Generaďż˝ ]

A wiesz w ogóle co to jest zasilacz? "przeczytasz nalepkę, tak ale co jak nie wie, którą?:P
Zasilacz to to coś z dużym wiatraczkiem z ryłu obudowy na górze, czasami tam masz nalepkę, która przynajmniej pokazuje ile masz wat, jeśli nic tam nie ma, to żadna filozofia wsiąść śrubokręt i odkręcić obudowę, średnio rozgarnięty 10 latek powinien dać sobie radę w parę chwil O.o
Albo jak masz papiery od komputera to tam pewnie znajdziesz jego specyfikację

05.03.2008
19:35
[26]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

kapcioch - napisz mu jak otworzyć obudowę, bo to jest pewnie jego największy problem

05.03.2008
19:36
[27]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

mam AC 230vat

05.03.2008
19:39
[28]

Send1N [ Konsul ]

dudi wytlumacz mi dlaczego tak myslisz ? ze procka musi zmienic ma 2rdzeniowy co innego jakby mial 2.5mhz jedno rdzeniowy jakis pentium czy co ale ma 2x2000 athlona i on wystarcza

05.03.2008
19:40
[29]

Send1N [ Konsul ]

a co do zmiany to odczujesz bo 8500 to praktycznie to samo co 7300 bo to jest okrojone 8600GT okrojane karty sa slabe ...

05.03.2008
19:42
[30]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

jak wspomnialem w poscie 27 mam AC 230vat musze zmieniac dla GeForce 8800gt

05.03.2008
19:44
[31]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

lepiej sie za to nawet nie zabieraj

05.03.2008
19:46
[32]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

.:Dudi:. za co sie nie zabierac?? chce sie dowiedziec czy moge miec ten zasilacz co podalem wczesniej dla GeForce 8800gt

05.03.2008
19:47
[33]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

ale ty podałeś napiecie a nie moc!

05.03.2008
19:49
[34]

Send1N [ Konsul ]

do 8800 Chieftec 450W

05.03.2008
19:50
[35]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

a na pdst. tego ze mam AC 230V moglby sie ktos domyslic jaki mam zasilacz??

05.03.2008
19:50
[36]

KzX [ Konsul ]

Chieftec to nie jest taki super zasilacz
Miałem u siebie Chiefteca 420W.Komp resetował się we wszystkim w grach w necie i tak dalej
Miałem drugi zasilacz Modecom 400W założyłem i problem się naprawił.A już miałem do serwisu z tym jechać.U poprzedniego właściciela kompa zasilacz był OK ale nie u mnie

05.03.2008
19:57
[37]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

nie da sie domyslic bo wszyscy maja takie napiecie!

05.03.2008
20:26
smile
[38]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

<--- "mam AC 230vat"

Wiesz co... napisz wszystko co pisze na zasilaczu.

Albo lepiej w ogóle się za to nie zabieraj.

05.03.2008
20:39
[39]

Coswort [ Pretorianin ]

Dokładnie. 450W to jakieś sensowne minimum gwarantujące brak niespodzianek w najbliższej przyszłości. Sam do swojego 8800GT Zotaca używam Chiefteca, ale nieco tańsze i chyba jednak cichsze Qolteci też dają radę/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.