seblen [ Centurion ]
F.e.a.r problem z grą
Więc kupiłem ostatnio złotą edycję gry, ale gra nie działa.
Uruchamia się i cały czas widać tylko czarny obraz
, a w menadżerze zadań jest napisane: "brak odpowiedzi".
Za to po wyłączeniu dźwięków wszystko gra.
Nie pomogło ani ponowne zainstalowanie gry, ani aktualizacja
do wersji 1.08.
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Karta graficzna się nie przegrzewa? Chociaż raczej to nie to, skoro po wyłączeniu dźwięku jest ok...
seblen [ Centurion ]
Nie sprzęt jest ok.
kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]
Może to być spowodowane kijową kartą dźwiękową, np. zintegrowaną z płytą główną...
Stranger. [ Spookhouse ]
No, w takiej sytuacji najlepiej grać z wyłączonym przyśpieszeniem sprzętowym.
seblen [ Centurion ]
Jwżeli chodzi o kartę dźwiękową, to używam karty
zintegrowanej z moją płytą główną(evga 650i ultra).
mirencjum [ operator kursora ]
Przy próbie uruchomienia gry włącza się czarny ekran i nic dalej się nie dzieje.
Przyczyną tego stanu rzeczy mogą być kodeki ACE Mega Codec Pack [starsze wersje]. Należy je usunąć i na ich miejsce zainstalować inne np. K-Lite codec.
seblen [ Centurion ]
Spróbuję pobrać pakiet k-lite codec, ale mi się wydaje, że to coś z dźwiękiem jest nie tak.
Sugerując się postem nr.4 może spróbuje podłączyć awaryjną kartę dźwiękową, możę coś da.