GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

F.e.a.r problem z grą

05.03.2008
18:09
[1]

seblen [ Centurion ]

F.e.a.r problem z grą

Więc kupiłem ostatnio złotą edycję gry, ale gra nie działa.
Uruchamia się i cały czas widać tylko czarny obraz
, a w menadżerze zadań jest napisane: "brak odpowiedzi".
Za to po wyłączeniu dźwięków wszystko gra.
Nie pomogło ani ponowne zainstalowanie gry, ani aktualizacja
do wersji 1.08.

05.03.2008
18:11
[2]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Karta graficzna się nie przegrzewa? Chociaż raczej to nie to, skoro po wyłączeniu dźwięku jest ok...

05.03.2008
18:14
[3]

seblen [ Centurion ]

Nie sprzęt jest ok.

05.03.2008
18:22
[4]

kamil_kriss [ fIgHtInG dReAmEr ]

Może to być spowodowane kijową kartą dźwiękową, np. zintegrowaną z płytą główną...

05.03.2008
18:23
[5]

Stranger. [ Spookhouse ]

No, w takiej sytuacji najlepiej grać z wyłączonym przyśpieszeniem sprzętowym.

05.03.2008
18:29
[6]

seblen [ Centurion ]

Jwżeli chodzi o kartę dźwiękową, to używam karty
zintegrowanej z moją płytą główną(evga 650i ultra).

05.03.2008
18:41
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Przy próbie uruchomienia gry włącza się czarny ekran i nic dalej się nie dzieje.

Przyczyną tego stanu rzeczy mogą być kodeki ACE Mega Codec Pack [starsze wersje]. Należy je usunąć i na ich miejsce zainstalować inne np. K-Lite codec.




05.03.2008
18:48
[8]

seblen [ Centurion ]

Spróbuję pobrać pakiet k-lite codec, ale mi się wydaje, że to coś z dźwiękiem jest nie tak.
Sugerując się postem nr.4 może spróbuje podłączyć awaryjną kartę dźwiękową, możę coś da.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.