GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Laptop Lenovo 3000 n200 XP?

05.03.2008
17:19
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Laptop Lenovo 3000 n200 XP?

Mam laptopa Lenova 3000 n200 z windows vista. Chciałbym zainstalować na nim windows XP jednak czytalem ze moze byc problem z instalacja. Ktos mial podobne doswiadczenia z tym laptopem. Co e sterownikami xp?

05.03.2008
17:22
[2]

Narmo [ nikt ]

05.03.2008
17:26
[3]

mirencjum [ operator kursora ]

Im więcej informacji tym lepiej. Może się przyda?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.