GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Polskie m³ode zespo³y 'gara¿owe'

05.03.2008
16:46
smile
[1]

loosiek [ Kanonier ]

Polskie m³ode zespo³y 'gara¿owe'

CzeϾ!

ostatnio buszuj¹c po majspejsie
natrafi³em na band 'zwi¹cy siê' The Thunderboys, no ch³opaki dawaja niezle bo niby punk, ale r'n'r, niby amerykansko ale nie californijsko, niby Polacy a po angielsku spiewaj¹ i generalnie takie tam sramtam-tam-dam.

Ale przejdzmy do sedna,
mianowice mam do was, szanowne GOLasy pytanie, moze Wy znacie podobne zespo³y, poszuszajace sie w tej stylistyce, wiecie - gara¿owo, undergroundowo, moze nawet troche hardcore'owo (byle nie w c**j punkowo)
a i prosze mi tu nie wyje¿d¿aæ z C.K.O.D czy temu podobnymi, maja byæ niezalezni ale te¿ nie tak alternatywni ze menel spod przystanku nawet za jabola by ich s³uchaæ nie zechcia³.
generalnie, ju no³ ³ot aj min.

a i dla zainteresowanych, w/w 'fanderbojsi'

05.03.2008
17:18
[2]

Zapruder [ Proud_Minority ]

sorry, niewazne ;)

05.03.2008
17:24
smile
[3]

loosiek [ Kanonier ]

;p

yyy.. wtf?! :D

05.03.2008
17:28
smile
[4]

szymon_majewski [ Senator ]

Hm zespolow jest sporo, lecz niewiele zaslynelo

Moze 100 Twarzy Grzybiarzy ?

05.03.2008
17:31
[5]

loosiek [ Kanonier ]

100 TG trudno nie znac. :D

no o to chodzi ze nie musz¹ byc supers³awni, po prostu, takie underground'owe granie prosto z serca.
Bez kontraków, koncertów dla tysiêcy, lecz ze sporym ³adunkiem, szybkim tempem i tekstami (choc i one nie musz¹ byæ jakies genialne, czy pokroju Nick'a Cave'a) ;]

05.03.2008
18:40
[6]

loosiek [ Kanonier ]

e no, up, jesli sie nie obrazicie ;]

05.03.2008
19:51
[7]

<Tito> [ Pretorianin ]

yyy contra boys?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.