
dj4ever [ Senator ]
Monitor
Od paru dni obraz dziwnie samodzielnie zmieniał rozdzielczość, migał. Dzisiaj coś w nich wybuchło. Rozdzielczość sie okropna, 1/3 nie widać, normalnie panorama. Śmierdzi, gdy się go włączy, nie wiem co się stało :(
To jest 17 calowy CRT, jakiś Hyundai.
Może da się to jakoś naprawić? To nie wina komputera, grzebałem w nim i wszystko było ok.
Jeśli naprawdę jest skazany na złom, to znajdźcie mi jakiś dobry monitor w dobrej cenie...
_KoMaNdOr_ [ stopien na forum ]
Pewnie do kosza się nadaje.
Jeśli naprawdę jest skazany na złom, to znajdźcie mi jakiś dobry monitor w dobrej cenie...
Dalej CRT, czy już LCD :) ?
dj4ever [ Senator ]
Raczej już LCD, planowałem zakup nowego w tym roku, niestety chyba stanie się to troche wcześniej.
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
a za ile. dobra cena to dla jednego 700 a innego 1500