GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Monitor

05.03.2008
16:10
smile
[1]

dj4ever [ Senator ]

Monitor

Od paru dni obraz dziwnie samodzielnie zmieniał rozdzielczość, migał. Dzisiaj coś w nich wybuchło. Rozdzielczość sie okropna, 1/3 nie widać, normalnie panorama. Śmierdzi, gdy się go włączy, nie wiem co się stało :(
To jest 17 calowy CRT, jakiś Hyundai.
Może da się to jakoś naprawić? To nie wina komputera, grzebałem w nim i wszystko było ok.
Jeśli naprawdę jest skazany na złom, to znajdźcie mi jakiś dobry monitor w dobrej cenie...

05.03.2008
16:11
[2]

_KoMaNdOr_ [ stopien na forum ]

Pewnie do kosza się nadaje.

Jeśli naprawdę jest skazany na złom, to znajdźcie mi jakiś dobry monitor w dobrej cenie...

Dalej CRT, czy już LCD :) ?

05.03.2008
16:13
[3]

dj4ever [ Senator ]

Raczej już LCD, planowałem zakup nowego w tym roku, niestety chyba stanie się to troche wcześniej.

05.03.2008
16:17
[4]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

a za ile. dobra cena to dla jednego 700 a innego 1500

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.