
glen dżonson [ mistrz IBF ]
pozdrowienia z wakacji
Na początku mojego listu chciałbym wszystkich pozdrowić.
tutaj w świecie bez netu jest dziwnie.
nie możnarobić nic ciekawego.
odruchowo włączam internet lecz on ciągle jest wyłączony.
lecz mam od czasu do czasu okazję wejść tutaj w krainę zwaną internetem.
mam nadzieję że tęsknicie papa :P
Axl2000 [ Hohner ]
tworki welcome to?

...NathaN... [ The Godfather ]
tęsknimy