GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pozdrowienia z wakacji

05.03.2008
15:59
smile
[1]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

pozdrowienia z wakacji

Na początku mojego listu chciałbym wszystkich pozdrowić.
tutaj w świecie bez netu jest dziwnie.
nie możnarobić nic ciekawego.
odruchowo włączam internet lecz on ciągle jest wyłączony.
lecz mam od czasu do czasu okazję wejść tutaj w krainę zwaną internetem.
mam nadzieję że tęsknicie papa :P


pozdrowienia z wakacji - glen dżonson
05.03.2008
16:00
[2]

Axl2000 [ Hohner ]

tworki welcome to?

05.03.2008
16:00
smile
[3]

...NathaN... [ The Godfather ]

tęsknimy

spoiler start
NOT!
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.