
Kubiseek [ Junior ]
HELP
mam problem!kiedy wchodze na tryb wieloosobowy pisze łaczenie z nova world i tak cały czas i mi sie nie łaczy!POMÓŻCIE

_KoMaNdOr_ [ stopien na forum ]
1. O jakiej grze mówisz?
2. Masz oryginalną grę?
Pl@ski [ Legend ]
Odpowiedz w tym Wątku, a nie Nowy Wątek.
Jaka gra?
WolverineX [ Legend ]
o jaka gre chodzi ?
odpowiedz w tym watku po kliknieciu na Odpowiedz w tym Wątku