GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

HELP

05.03.2008
15:44
smile
[1]

Kubiseek [ Junior ]

HELP

mam problem!kiedy wchodze na tryb wieloosobowy pisze łaczenie z nova world i tak cały czas i mi sie nie łaczy!POMÓŻCIE

05.03.2008
15:45
smile
[2]

_KoMaNdOr_ [ stopien na forum ]

1. O jakiej grze mówisz?
2. Masz oryginalną grę?

05.03.2008
15:46
[3]

Pl@ski [ Legend ]

Odpowiedz w tym Wątku, a nie Nowy Wątek.
Jaka gra?

05.03.2008
15:51
[4]

WolverineX [ Legend ]

o jaka gre chodzi ?

odpowiedz w tym watku po kliknieciu na Odpowiedz w tym Wątku

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.