GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

bitrewniaki-które??

05.03.2008
15:27
[1]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

bitrewniaki-które??

Które bitewniaki kupować?? władcy pierścieni, warhammera czy warhammera 40k??

05.03.2008
15:28
[2]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

Poczytaj sobie o każdym z tych światów i wybierz ten, który Ci się bardziej podoba.

05.03.2008
15:29
[3]

Fett [ Avatar ]

Zależy co Cie bardziej kręci, co Ci się bardziej podoba, które zasady Ci się bardziej podobają, która armia Ci leży, czy będziesz miał z kim grać.


ja uwielbiam krasnoludów z Warhammera, chociaż gdybym miał kupować armie to pewnie nieumarłych bo się ciekawsi wydają

05.03.2008
15:30
[4]

Niedzielny Gość [ J.F. Sebastian ]

w/g mnie w Battlu najciekawsza armia to Orkowie (w 40k zresztą też :)), choć sam grałem Skavenami (Ultrasi w 40k).

05.03.2008
15:54
[5]

William_Wallace [ Generaďż˝ ]

Warhammer fantasy battle. Do 40 jest znacznie mniej ludzi chetnych do gry. WFB bardziej popularny, ale przedewszytskim musisz miec kolegow do gry. Ja sam kiedys chcialem grac, zakupiłem pełno farbek oddziałow zbudowałem makiete i...i grałem sam :(

A LOtr wydaje mi sie dziecinny taki stworzony na szybkiego aby kase zbic zaraz po filmie.

05.03.2008
17:08
[6]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

powiedzmy, że wybrałem LOTR.
Co powinienem mieć żeby grać i która armia jest najciekawsza i popularna??

05.03.2008
17:09
[7]

HumanGhost [ Senator ]

Osobiście to najbardziej podoba mi się W40k. Zawsze mnie fascynował ten świat. Ale WFB też fajny. Aczkolwiek najładniejsze figurki sa chyba do Konfrontacji.
Zawsze mnie zdumiewał talent niektórych osób do malowania tych malutkich figurek.

05.03.2008
17:11
[8]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

a właściwie to jak grać?

05.03.2008
17:14
[9]

Yuri the Crusader [ GUNDAM Pilot ]

Może zanim zaczniesz grać w wielkie bitewniaki (WFB, W40K, LotR, Flames of War) polecam pograć w Infinity. Niezła gra figurkowa, w której można już grać kupując pierwszy starter składający się z 6 figurek.

05.03.2008
19:27
[10]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

ktoś odpowie na moje pytania??

05.03.2008
19:32
[11]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

może. ale na [ link zabroniony przez regulamin forum ] znalazłem zestaw władcy pierścieni (drużyna naciera orki i trola w grobowcuu balina), który jest turtorialem

05.03.2008
23:08
[12]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Jak grać?
Kupić podręcznik i przeczytać zasady...

Od razu zaznaczam, że nie jest to tanie hobby.

06.03.2008
08:18
[13]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

ee nie jest zle. podreczniki do LOTR losztuja 60 zł, figurkiw róznych cenach.
Który scenariusz wyda się najciekawszy: falll of necromancer,shadow in the east, khazad dum,ruin of arnor czy gondor in flames? Wdg mnie fajny jest fall of necromancer. nie wiem jak wy co jeszcze polecacie??

06.03.2008
08:53
[14]

Asmodeusz [ Senator ]

A ja bym proponowal NAJPIERW znalesc ludzi ktorzy graja/beda grali. I to nie 2-3 osoby ktorym sie znudzi po jakims czasie.

Bez graczy ktorzy beda aktywni mozesz od razu sobie darowac. A jesli juz ich znajdziesz warto grac w te systemy w ktore oni graja.

06.03.2008
09:07
[15]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Skad jestes?
Znajdz ludzi, ktorzy beda chcieli w to grac - to po pierwsze :)
Po drugie poprzeglądaj sobie zasady, opis swiata i wybierz swiat, ktorego klimat Ci najbardziej odpowiada, potem zrob to samo z armia w tym swiecie.
Zaopatrz się w podrecznik tej armii, zastanow sie, jaka chcesz budowac i ja kompletuj.
A samo hobby jest wbrew pozorom tansze od na przyklad karcianek.

PS. Warzone tez jest ciekawym bitewniakiem, tylko do tego juz musisz zebrac grupe zapalencow :P

edit: A jesli chodzi o wybor scenariusza, to juz chyba Ty musisz wybrac nie sugerujac sie opiniami innych. Potem ktos Ci doradzi cos w jego mniemaniu super, Tobie sie nie spodoba i beda pretensje :D

06.03.2008
13:55
[16]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

nie mam kumpli, którzy w to graja ( w skierniewicach w ogóle nie ma) ale uda mi sie namówic paru napalonych filmem

06.03.2008
13:59
[17]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

a czym jest książka ,, the lord of the rings:rulebook"??

06.03.2008
15:58
[18]

kamyk_samuraj [ Senator ]

Rulebook - ksiazka z zasadami grania

Co do SKC - w Konstancji kiedys spotkalem jakis zapalencow z WFB. Choc wiecej zawsze bylo pykajacych w MtG

06.03.2008
16:39
[19]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

chcesz mi powiedzieć, że jesteś w skierkach??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.