GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Promocje gier w MM

05.03.2008
14:59
smile
[1]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Promocje gier w MM

Właśnie sprawdzałem maila i moim oczom ukazała się wiadaomość od MM. Przeglądając gazetkę napotkałem takie promocje na gry:
Na PC
- nowe gry z serii SuperSeller ( Anno 1701, Battlestations midway, Civ 4, Oblivion, EU III, RE IV, Sid Meier's Railroads, Train livery pack, SC: Double Agent, Warhamer: Mark of Chaos ) za 39 zł
- gry z serii EA Classics ( Fifa o7, NFS: Carbon, Battlefield 2 ) za 39,90
- zestaw gier CSI ( wymiary zbrodni, niezbite dowody, kryminalne zagadki Las Vegas - mroczne motywy, Miami, oraz same Las Vegas ) za 99 zł
Na konsole :
- PS 2 - Gry z serii EA Platinum ( Fifa 07, Burnout Dominator, MoH: Vanguard, NFS: Carbon ) za 49,90
- PS 2 - zestaw Kingdom Hearts 2, Hitman Blood Money, Dragon Q VIII za 169 zł
- PS 3 - Lost za 169 zł, Fifa Street 3 i Turok za 199 zł, DMC 4, The Club u UT III za 219 zł

- konola PS 3 40 GB z dwoma padami oraz grami Fifa 08 i Ratchet & Clank Tools of destruction za 1699 zł

Tyle z gier wartego uwagi, jeszcze masa laptopów. Jak dla mnie całkiem nieźle.

PS. A przynajmniej takie są w Białymstoku :) Wszystko z gazetki, dostępne od 7 Marca.

O, jeszcze ten monitor
Za 639 zł

05.03.2008
15:01
[2]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Oblivion był jako EK wraz z "Septimem" w sklepie Cenega za 32zł więc żadna rewelacja :)

05.03.2008
15:02
[3]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Capt. Krzysztow ---> Dodaj wysyłkę i będzie tyle samo :) A, przepraszam, jak EK ma oznaczać Edycja Kolekcjonerska to zwracam honor.

05.03.2008
15:52
[4]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Upik, może kogoś zainteresuje.

05.03.2008
15:55
[5]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Tak tak, EK ze specjalna moneta z gry,

Było dostępne od grudnia chyba.

05.03.2008
15:59
[6]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

No cóż, ta promocja to nie tylko jedna gra :)

Tak przy okazji, dzięki za linka, DMC 3 za 24, 90 :o

Ooops, towar niedostępny ;(

05.03.2008
16:03
[7]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

BF2 z dodatkiem Special Forces w Wirtusie jest za 30 zło ;)

05.03.2008
16:17
[8]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

sajes

Devil jest tutaj:

Warto, moja ulubiona gra na PC :)

05.03.2008
16:25
[9]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Capt. Krzysztow ---> A jak myślisz, na czym sie lepiej gra, na padzie czy na klawie ? Da się w ogóle grac na klawie nie mając zręczności małpki ?

05.03.2008
16:30
[10]

sajlentbob [ Vetus Fungus ]

DMC3 na klawiaturze?
To musi być niezły hardcore

05.03.2008
17:19
[11]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Początkowo na klawiaturze grało się tragicznie.
Po paru dniach stało się tak naturalne jak oddychanie :) Pełna swoboda.

Na padzie gralem w DMC1 na PS2. Ciężko porównać, w DMC3 jestem dużo bardziej wprawiony :P

05.03.2008
19:30
[12]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

A oto i kolejny powód do kupienia pada ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.