
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Promocje gier w MM
Właśnie sprawdzałem maila i moim oczom ukazała się wiadaomość od MM. Przeglądając gazetkę napotkałem takie promocje na gry:
Na PC
- nowe gry z serii SuperSeller ( Anno 1701, Battlestations midway, Civ 4, Oblivion, EU III, RE IV, Sid Meier's Railroads, Train livery pack, SC: Double Agent, Warhamer: Mark of Chaos ) za 39 zł
- gry z serii EA Classics ( Fifa o7, NFS: Carbon, Battlefield 2 ) za 39,90
- zestaw gier CSI ( wymiary zbrodni, niezbite dowody, kryminalne zagadki Las Vegas - mroczne motywy, Miami, oraz same Las Vegas ) za 99 zł
Na konsole :
- PS 2 - Gry z serii EA Platinum ( Fifa 07, Burnout Dominator, MoH: Vanguard, NFS: Carbon ) za 49,90
- PS 2 - zestaw Kingdom Hearts 2, Hitman Blood Money, Dragon Q VIII za 169 zł
- PS 3 - Lost za 169 zł, Fifa Street 3 i Turok za 199 zł, DMC 4, The Club u UT III za 219 zł
- konola PS 3 40 GB z dwoma padami oraz grami Fifa 08 i Ratchet & Clank Tools of destruction za 1699 zł
Tyle z gier wartego uwagi, jeszcze masa laptopów. Jak dla mnie całkiem nieźle.
PS. A przynajmniej takie są w Białymstoku :) Wszystko z gazetki, dostępne od 7 Marca.
O, jeszcze ten monitor
Za 639 zł
Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Oblivion był jako EK wraz z "Septimem" w sklepie Cenega za 32zł więc żadna rewelacja :)
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Capt. Krzysztow ---> Dodaj wysyłkę i będzie tyle samo :) A, przepraszam, jak EK ma oznaczać Edycja Kolekcjonerska to zwracam honor.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Upik, może kogoś zainteresuje.
Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Tak tak, EK ze specjalna moneta z gry,
Było dostępne od grudnia chyba.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
No cóż, ta promocja to nie tylko jedna gra :)
Tak przy okazji, dzięki za linka, DMC 3 za 24, 90 :o
Ooops, towar niedostępny ;(
The LasT Child [ MPO GoorkA ]
BF2 z dodatkiem Special Forces w Wirtusie jest za 30 zło ;)
Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
sajes
Devil jest tutaj:
Warto, moja ulubiona gra na PC :)
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Capt. Krzysztow ---> A jak myślisz, na czym sie lepiej gra, na padzie czy na klawie ? Da się w ogóle grac na klawie nie mając zręczności małpki ?
sajlentbob [ Vetus Fungus ]
DMC3 na klawiaturze?
To musi być niezły hardcore
Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]
Początkowo na klawiaturze grało się tragicznie.
Po paru dniach stało się tak naturalne jak oddychanie :) Pełna swoboda.
Na padzie gralem w DMC1 na PS2. Ciężko porównać, w DMC3 jestem dużo bardziej wprawiony :P
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
A oto i kolejny powód do kupienia pada ;)