GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zmiana stopnia hlp

05.03.2008
14:24
smile
[1]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

Zmiana stopnia hlp

mam pytanko,załużmy że mam 6000postów i mam pogrubiony stopien Legend i chce sobie zmienić stopień na jakiś wymyślony przezemnie(mam abonament i sam sobie zmieniam)po 2 miesiącach chce zmienić swoj stopień spowrotem na Legend,i pytanie brzmi czy dało by się zpowrotem zmienić samodzielnie na Legend i czy stopień byłby nadal pogrubiony?

prosze o pomoc

05.03.2008
14:25
[2]

Kompo [ Legend ]

Dałoby się.

05.03.2008
14:26
[3]

Narmo [ nikt ]

Samodzielnie nie można chyba jeszcze zmieniać na standardowe stopnie. Ale tak. Stopień Legend był by potem ponownie pogrubiony.

05.03.2008
14:28
smile
[4]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

thx za pomoc:)

czyli musiałbym napisać prośbe do Admina o zmienienie spowrotem na stopień standardowy?robił już ktoś tak?

05.03.2008
14:29
[5]

Kompo [ Legend ]

Tak, parę osób.

05.03.2008
14:30
[6]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7347437&N=1
Tutaj sajes tak zrobił.

05.03.2008
14:30
[7]

MasterDD [ :-D ]

Troszke Ci brakuje do tych 6000 postow :)

Ale odpowiedz na pytanie, to tak, bedzie z powrotem pogrubiony.

05.03.2008
14:31
[8]

wishram [ lets dance ]

Troszke Ci brakuje do tych 6000 postow :) może pyta się bo ma inne konto

05.03.2008
14:35
smile
[9]

MasterDD [ :-D ]

wishram -> Zapomnialem, ze sami cheaterzy na GOL'u :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.