
Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
Zmiana stopnia hlp
mam pytanko,załużmy że mam 6000postów i mam pogrubiony stopien Legend i chce sobie zmienić stopień na jakiś wymyślony przezemnie(mam abonament i sam sobie zmieniam)po 2 miesiącach chce zmienić swoj stopień spowrotem na Legend,i pytanie brzmi czy dało by się zpowrotem zmienić samodzielnie na Legend i czy stopień byłby nadal pogrubiony?
prosze o pomoc
Kompo [ Legend ]
Dałoby się.
Narmo [ nikt ]
Samodzielnie nie można chyba jeszcze zmieniać na standardowe stopnie. Ale tak. Stopień Legend był by potem ponownie pogrubiony.

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
thx za pomoc:)
czyli musiałbym napisać prośbe do Admina o zmienienie spowrotem na stopień standardowy?robił już ktoś tak?
Kompo [ Legend ]
Tak, parę osób.
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7347437&N=1
Tutaj sajes tak zrobił.
MasterDD [ :-D ]
Troszke Ci brakuje do tych 6000 postow :)
Ale odpowiedz na pytanie, to tak, bedzie z powrotem pogrubiony.
wishram [ lets dance ]
Troszke Ci brakuje do tych 6000 postow :) może pyta się bo ma inne konto

MasterDD [ :-D ]
wishram -> Zapomnialem, ze sami cheaterzy na GOL'u :)