GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GPS + modół + mapy

05.03.2008
14:20
[1]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

GPS + modół + mapy

szukam jakiegoś dobrego modułu GPS do Noki N70 do 150zł;]
co możecie polecić w tym przedziale cenowym??
no i oczywiście mapy do tego najlepiej całej Europy do kupienie chyba, że można je gdzieś legalnie i za darmo pobrać:)

05.03.2008
18:48
[2]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

up

05.03.2008
19:23
[3]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

ahh zero odpowiedzi trudno:((

05.03.2008
19:44
[4]

Dayton [ Senator ]

Hej


Modol powinien byc oparty na SiRFstar III imho najlepsza technologia na dien dzisiejszy

Co do map to wiem ze firma Garmin udostepnia darmowe mapy, (co ciekawe bardzo dokladne i nie tylko drogowe, a i topograficzne, ze szlakami) ale zabij mnie czy one dzialaja na innych odbiornikach niz ich. W n70 bedziesz miec problem wogole z mapa bo to nie WM tylko symbian jakis o ile dobrze sie orientuje.

05.03.2008
19:52
[5]

piotr07 [ Konsul ]

Dayton ------>>> jaki problem ? Wgra sobie TomTom i po problemie

05.03.2008
20:03
[6]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

a co powiecie o tym module??

05.03.2008
20:13
[7]

Dayton [ Senator ]

piotr07 -> jak jest wersja na symbiana to wgra, nie wiem nie interesowalem sie ani mapami na ten system ani samym tomtomem


domin12 -> mysle ze bedize dzialal, poki sie nie zepsuje ;) jak robilem kiedys w kompach wiecej, wiem ze niektore towary jak mp3, mp4 pentagrama psuly sie nadzwyczaj czesto, nie wiem jak odbiorniki gps, moze im takie cos nie dolega. Cena jest rozsadna, jak masz gwarancje 24 miechy a nie chcesz inwestowac to kupuj.

Serwis pentagramu dobrze dzialal i nie bylo z nim probleu (tak jakby co)

05.03.2008
20:47
[8]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

ok czyli odbiornik sobie kupie po wielkanocy bo kasy przybędzie:))

teraz co do tej mapy szukam ale nie moge znaleźć;/

05.03.2008
20:48
[9]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Mape do Garmina masz tu:


sam program (GarminXT pod symbiana 60) poszukaj sam...

05.03.2008
21:23
[10]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

Luke mi chodziło o mapkę Europy
czyli musiałbym kupić moduł Garmin?? bo mapę chce wgrać na telefon a moduł muszę mieć, żeby ściągał sygnał z satelity;]

05.03.2008
21:41
smile
[11]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Powodzenia :)

05.03.2008
21:54
smile
[12]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

gacek aa Dzięki:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.