GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GG-;(

05.03.2008
14:20
[1]

Wrocławianin [ Konsul ]

GG-;(

Czy tylko ja tak mam,że od 1,5h, gg mi nie działa?Tzn. pokazuje że jest włączone na pasku zadań,ale jak klikam to nic.Skype działa,wszystko działa,tylko gg się nie pokazuje;(

Co zrobić?

05.03.2008
14:21
[2]

Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]

Oflaguj sie i protestuj.

spoiler start
Mi działa
spoiler stop

05.03.2008
14:21
smile
[3]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

u mnie wszystko ok:)
zapisz nr gg i odinstaluj oraz ponownie zainstaluj;]

05.03.2008
14:22
[4]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

Przyzwyczaić się. Czekać.
Ewentualnie zmienić komunikator.

05.03.2008
14:26
[5]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

Olej to. Po jakimś czasie napewno zadziała. Ewentualnie zmień na ICQ 5.1

05.03.2008
14:26
[6]

MasterDD [ :-D ]

"Czy tylko ja tak mam,że od 1,5h, gg mi nie działa?"

Tak.

05.03.2008
14:35
[7]

Wrocławianin [ Konsul ]

Ponowna instalacja nic nie dała,ICQ nie jest jak gg,czyli że ie mam tej samej listy znajomych i numeru,nie?CO ZROBIĆ?!DO 16 MUSZĘ MIEĆ GG!!

05.03.2008
14:38
[8]

MasterDD [ :-D ]

Sprobuj Konnekta zainstalowac. Albo AQQ czy Mirande.

Moze masz zablokowane porty do GG? Jestes w sieci lokalnej?

05.03.2008
14:39
[9]

muflon123 [ ]

Przeinstaluj. Jeżeli nie będzie ciągle działać to nie zapominaj, że są też inne formy komunikacji.

05.03.2008
14:40
[10]

Wrocławianin [ Konsul ]

Ja mam sieć z bratem lan z TP,sami mamy,a jak odinstalować GG?~!

05.03.2008
14:47
smile
[11]

IronMask [ Pretorianin ]

GG usuwasz z dodaj usun programy to chyba oczywiste pozatym usun katalog z program files potem zainstaluj gg jeszcze raz jak niezadziala to sformatuj dysk i zainstaluj ponownie winde.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.