Wrocławianin [ Konsul ]
GG-;(
Czy tylko ja tak mam,że od 1,5h, gg mi nie działa?Tzn. pokazuje że jest włączone na pasku zadań,ale jak klikam to nic.Skype działa,wszystko działa,tylko gg się nie pokazuje;(
Co zrobić?
Wo_Ja_Ann [ Addicted to Soccer ]
Oflaguj sie i protestuj.

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
u mnie wszystko ok:)
zapisz nr gg i odinstaluj oraz ponownie zainstaluj;]
Gandalf. [ Generaďż˝ ]
Przyzwyczaić się. Czekać.
Ewentualnie zmienić komunikator.
Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
Olej to. Po jakimś czasie napewno zadziała. Ewentualnie zmień na ICQ 5.1
MasterDD [ :-D ]
"Czy tylko ja tak mam,że od 1,5h, gg mi nie działa?"
Tak.
Wrocławianin [ Konsul ]
Ponowna instalacja nic nie dała,ICQ nie jest jak gg,czyli że ie mam tej samej listy znajomych i numeru,nie?CO ZROBIĆ?!DO 16 MUSZĘ MIEĆ GG!!
MasterDD [ :-D ]
Sprobuj Konnekta zainstalowac. Albo AQQ czy Mirande.
Moze masz zablokowane porty do GG? Jestes w sieci lokalnej?
muflon123 [ ]
Przeinstaluj. Jeżeli nie będzie ciągle działać to nie zapominaj, że są też inne formy komunikacji.
Wrocławianin [ Konsul ]
Ja mam sieć z bratem lan z TP,sami mamy,a jak odinstalować GG?~!

IronMask [ Pretorianin ]
GG usuwasz z dodaj usun programy to chyba oczywiste pozatym usun katalog z program files potem zainstaluj gg jeszcze raz jak niezadziala to sformatuj dysk i zainstaluj ponownie winde.