GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Operą

05.03.2008
14:08
smile
[1]

tercio [ Centurion ]

Problem z Operą

Przez przypadek ukryłem stronę początkową, ta gdzie jest 9 okienek xD, i tera niewiem jak ja przywrucić.
Z góry thx :)

05.03.2008
14:17
[2]

MasterDD [ :-D ]

Prawy dolny rog przy pustej karcie.

"Pokaz strone szybkiego wybierania"

05.03.2008
14:17
[3]

yasiu [ Senator ]

otwórz nową kartę...

albo daj screena bo nie do końca rozumiem w czym rzecz :)

05.03.2008
14:21
[4]

tercio [ Centurion ]

--->


Problem z Operą - tercio
05.03.2008
14:25
[5]

MasterDD [ :-D ]

Wpisz w adres :

opera:config#UserPrefs|SpeedDialState

i ustaw na 1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.