GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

TV na dysk

05.03.2008
13:51
[1]

Fett [ Avatar ]

TV na dysk

W jaki sposób (tani ;)) mógłbym zapisać na dysk program emitowany w tv? interesują mnie wszelkie propozycje :)

05.03.2008
14:02
[2]

MasterDD [ :-D ]

05.03.2008
14:40
[3]

Fett [ Avatar ]

MasterDD - a w skrócie i po Polsku ? :) Przeczytanie i przetłumaczenie tego mi zajmie kilka lat ;)

05.03.2008
14:45
[4]

MasterDD [ :-D ]

Fett -> Myslalem, ze taki stary user forum potrafi korzystac z google :)
A moze tyle leniwy jestes? :P

Wystarczy Ci tuner TV i program, ktory przewaznie jest dolaczany do opakowania, ktory sluzy do przechwytywania obrazu.
Jesli nie, to w necie jest ich dosc sporo. Najbardziej popularny VirtualDub.

05.03.2008
14:46
[5]

Fett [ Avatar ]

MasterDD - taa coś w tym jest. Forum ubezwłasnowolnia myślenie...
W każdym razie trza nabyć tuner :)

Ale wstyyyyd ;/

05.03.2008
14:56
[6]

MasterDD [ :-D ]

Fett -> Nie jest jeszcze tak zle. Ostatnio widzialem blondi, ktora nie moze otworzyc drzwi i dzwoni po pomoc.
A dzis jak zrobic samolot z papieru.

Niedlugo beda pytania jak uzywac papieru toaletowego :)

05.03.2008
15:01
[7]

Fett [ Avatar ]

Nie pocieszyło mnie to zbytnio :P usze sobie chyba zrobić jakiś detox od forum, żeby zacząć z powrotem samodzielnie myśleć

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.