Fett [ Avatar ]
TV na dysk
W jaki sposób (tani ;)) mógłbym zapisać na dysk program emitowany w tv? interesują mnie wszelkie propozycje :)
MasterDD [ :-D ]
Fett [ Avatar ]
MasterDD - a w skrócie i po Polsku ? :) Przeczytanie i przetłumaczenie tego mi zajmie kilka lat ;)
MasterDD [ :-D ]
Fett -> Myslalem, ze taki stary user forum potrafi korzystac z google :)
A moze tyle leniwy jestes? :P
Wystarczy Ci tuner TV i program, ktory przewaznie jest dolaczany do opakowania, ktory sluzy do przechwytywania obrazu.
Jesli nie, to w necie jest ich dosc sporo. Najbardziej popularny VirtualDub.
Fett [ Avatar ]
MasterDD - taa coś w tym jest. Forum ubezwłasnowolnia myślenie...
W każdym razie trza nabyć tuner :)
Ale wstyyyyd ;/
MasterDD [ :-D ]
Fett -> Nie jest jeszcze tak zle. Ostatnio widzialem blondi, ktora nie moze otworzyc drzwi i dzwoni po pomoc.
A dzis jak zrobic samolot z papieru.
Niedlugo beda pytania jak uzywac papieru toaletowego :)
Fett [ Avatar ]
Nie pocieszyło mnie to zbytnio :P usze sobie chyba zrobić jakiś detox od forum, żeby zacząć z powrotem samodzielnie myśleć