GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam gry :)

05.03.2008
13:44
[1]

knife [ Pretorianin ]

Sprzedam gry :)

Sprzedam nasępujące gry :

cda -z czasopisma cd-action
*-stan dobry
**-stan bdb
*** -stan idealny :)
tytóły w nawiasach są na jednym DVD
koszt wysyłki 7zł ,(większej ilości gier w zależności od wagi)

Gta 3 I wydanie (pudełko DVD+gra + instrukcja+mapa miasta)*** 15 zł
Asy przestworzy (gra + instrukcja)*** 20 zł
gta vice city I wydanie (pudełko DVD +gra + instrukcja+ mapa miasta)*** 50 zł

Encykolpedia powszechna edycja 2004 *** 10zł
Enter the matrix- (pudełko +gra + instrukcja) extra klasyka *** 10 zł
kroniki ridika - (pudełko +gra + instrukcja)extra klasyka *** 10zł
chrome ***, cda 10zł
Xpand rally ***, championship manager 4 )** cda 10zł
(Hitman 2 ,desert storm 2 )*** cda 10zł
Bloodrayne (cd1+cd 2)*** 10zł
(total overdose, groun controll 2 ,dead to rights 2)*** cda 10zł
(Kelly slater pro surfer, operation flashpoint,Kozacy europejskie boje )*** cda 10zł
tony hawk pro skater 2 ** cda 10zł
tony hawk pro skater 4 *** 10zł
unreal -***cda 10 zł
heretic 2 -cda **10 zł
evolva **-cda 10zł
Will rock (gra + instrukcja) 10 zł
Swine **10zł
Warrior kings pl 10zł
Wnerwiony działkowicz ** cda 10 zł

Perfect pool-(bilard) 5zł
star trek armada * 5zł
Jagged aliance 2,5 cda * 5zł
Swat 3 cda * 5zł
incoming forces cda 5zł
mobile forces *cda 5zł
Battlezone 2 * cda 5zł
saga rage of wikings cda 5zł
shadow man -*cda 5zł
Kohan achrimans gift -**cda 5zł
Battle issle -*cda 5zł
Civilization :call to power *-cda 5zł
dark reign 2 -*cda 5zł


jeśli ktoś kupi wszystkie gry z grupy 5 zł to płaci 35 zł ( z przesyłką)
jeśli ktoś kupi wszystkie gry z grupy 10 zł to płaci 80zł ( z przesyłką)
jeśli ktoś kupi wszystkie gry cena 150 zł ( z przesyłką) !!! (oszczędzasz 200 zł kupując je wszystkie razem a nie oddzielnie)

Kontakt na gg 10148043

05.03.2008
13:48
[2]

Azerath [ Konsul ]

Ja z chęcią kupię Enter the Matrix i SWAT 3.

05.03.2008
14:08
smile
[3]

knife [ Pretorianin ]

swat 3 + enter the matrix ...
zarezerwowane :)

05.03.2008
17:26
[4]

knife [ Pretorianin ]

nikt nie kupi więcej gier :(
dorzucam
red faction I za 5zł stan idealny (pudełko +instrukcja+gra)
teraz za cały pozostały zestaw 140 zł :)

05.03.2008
18:50
[5]

knife [ Pretorianin ]

promocja : za 100 zł (z już wliczoną wysyłką)sprzedam cały zestaw (tzn już bez swat 3 i
enter the matrix)
są chętni ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.