
Robertgtdf [ Pretorianin ]
Program który nagrywa pracę na kompie
Witam, zna ktoś programik który nagrywa pracę w systemie ?? Dobrze by było gdyby też w grach bo zamierzam zrobić prezentację z ivoną :D Dobrze by też było gdyby nagrywanie zaczynało się gdy się naciśnie jakiś klawisz. Jak znacie to dawajcie xD

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Ja używam tych:
Do nagrywania z systemu: AviScreen Pro
Do nagrywania z gier: Fraps lub GameCam
Hakim [ Generaďż˝ ]
CamStudio (freeware) do nagrywania tego co robisz na pulpicie. Niestety w grach sobie nie radzi, bądź kiepsko.
MasterDD [ :-D ]
HyperCam
z darmowych :
Wink
CamStudio
AviScreen Classic

Kalino$ [ Konsul ]
AviScreen Pro :)
polecam.