GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Program który nagrywa pracę na kompie

05.03.2008
13:28
smile
[1]

Robertgtdf [ Pretorianin ]

Program który nagrywa pracę na kompie

Witam, zna ktoś programik który nagrywa pracę w systemie ?? Dobrze by było gdyby też w grach bo zamierzam zrobić prezentację z ivoną :D Dobrze by też było gdyby nagrywanie zaczynało się gdy się naciśnie jakiś klawisz. Jak znacie to dawajcie xD

05.03.2008
13:31
smile
[2]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Ja używam tych:
Do nagrywania z systemu: AviScreen Pro
Do nagrywania z gier: Fraps lub GameCam

05.03.2008
13:35
[3]

Hakim [ Generaďż˝ ]

CamStudio (freeware) do nagrywania tego co robisz na pulpicie. Niestety w grach sobie nie radzi, bądź kiepsko.

05.03.2008
13:35
[4]

MasterDD [ :-D ]

HyperCam

z darmowych :
Wink
CamStudio
AviScreen Classic

05.03.2008
13:37
smile
[5]

Kalino$ [ Konsul ]

AviScreen Pro :)

polecam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.