GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Misja w TES IV: Oblivion :/

05.03.2008
12:55
[1]

MientusPL [ Konsul ]

Misja w TES IV: Oblivion :/

chodzio misję z różą uwolnienia dla gildii złodziei. Jestem już w tych kanałach, troche burdelu narobiłem stoje przy drzwiach i muszę mieć tam klucz. Obszukałem niemalże wszystko co można było uznać za stosowne. Tak na prawdę to mój 1 w życiu post gdzie poszę o pomoc dot. gry jakiejś ale teraz naprawde mam problem. Wytrychów mam dużo, ale ie da się nimi nic zrobić, czarami nie można nic zrobić, pozostaje tylko klucz. Żadna z Dremor go nie miała, więc co teraz?

05.03.2008
13:19
[2]

MientusPL [ Konsul ]

pomocy!

05.03.2008
13:36
[3]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Jak nie możesz znaleźć klucza to otwórz konsolę (tylda), patrząc na drzwi, kliknij je (jak dobrze klikniesz, to pojawi się napis "door", czy jakoś tak) i wpisz "open" albo "lock 0" (nie jestem pewien, który jest prawidłowy) i gotowe - drzwi są otwarte. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.