domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
GPW w co najlepiej?
chciałem sie was poradzić w co najlepiej teraz zainwestować z WIG20??
mam na to 100tys
myślałem nad Biotonem albo TVN
z góry dzieki
Bramkarz [ brak abonamentu ]
Lepiej wyrzucić przez okno niż inwestować teraz na GPW :>

Hakim [ Generaďż˝ ]
I naprawdę myślisz, że ktoś poda Ci receptę na najlepszą inwestycję?

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Mogę Ci podać numer konta :D
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
eLJot ta na twoim kacie idzie najlepiej zarobić lol