GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu 'co i jak'- czyli gdzie jest tanio i na kartę

05.03.2008
11:51
smile
[1]

Darekpwl [ Konsul ]

Z cyklu 'co i jak'- czyli gdzie jest tanio i na kartę

Heyah,
Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu, bo moj stary Sagem my100x robi sie powoli trochę obciachowy, znajomi zaczynają mylić go z pilotem do tv :) Wlasciwie telefon sluzy mi do gadania i wysyłania mesydży, ale po 1,5 roku zaczyna brakowac mi pewnych bajerow na pokladzie...

Tak więc rozglądam się za jakimś fajnym telefonem w dobrej cenie (tak do 150zl), najlepiej z możliwością zachowania starego numeru (z Orange). Jako, ze w dziedzinie telefonow i ofert szpecem nie jestem, liczylem na Was, drodzy bracia i siostry :)
Myslalem o Zetafonie z taryfa Orange Music- ma ktos jakies doswiadczenia z ta taryfa? Oplaca sie to to? A moze doradzicie mi cos innego? :>
Z góry dzięki za pomoc wszelaką.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.